nawgs kullanıcısının son içeriği

1. nawgs

Dünyadan dünyaya envanter

Merhaba, benim dünyadan dünyaya envanter gitmiyor. Skyblock sunucuda, island dünyasına gidiyorsun eline aldığın şeyler duruyor ancak spawn dünyasında spawn'da aldığın eşyalar duruyor. Yardım lütfen
  2. nawgs

Sunucumda command block konulmuyor (server.prop değil)

Sagol yinede. Sistem32'yi de sileyim istersen :D Ama işe yarayabilir. World Edit ile denedim, op değilsin dedi (ki op'tum) we world edit ile oldu. teşekkürler herkeze.
  3. nawgs

Sunucumda command block konulmuyor (server.prop değil)

Merhabalar, Sunucumda command block konulmuyor ama başka bloklar konulabiliyor. Server.prop'tan da ayarladım nasıl olacak lütfen yardım.
  4. nawgs

Auto broadcaster, ama sadece oyuncuya..

Çok teşekkürler... Dostum bir ricam daha var baş kısım broadcast diye çıkıyor onu nasıl ayarlıcaz?
  5. nawgs

Auto broadcaster, ama sadece oyuncuya..

Merhaba, ben sadece oyuncuların, yani vip'lerin göremeyeceği bir auto broadcast plugini arıyorum. Bilen yazsın lütfen
  6. nawgs

Prefix Sorunu!

Merhaba arkadaşlar, kafayı yicem şunlar yüzünden. beyaz kenarlıklar nasıl gidecek?
  7. nawgs

Bir çeşit hapis?

teşekkürler
  8. nawgs

Bir çeşit hapis?

Merhaba, ben oyuncuyu kapalı biryere tp yeleceğim o da o bölgede hiçbir komut giremeyecek. Bu pluginin ismini biliyor musunuz?
  9. nawgs

GroupManager Hatası?

Çok teşekkürler. Edit: Olmuyor :(
  10. nawgs

GroupManager Hatası?

Merhabalar, resimde gördüğünüz gibi adımın yan taraflarında beyaz işaretler var (<,>), birde yazım da beyaz. bunun çözümü yokmu?
  11. nawgs

[SATILIK]Ücretli Haritalar[SATILIK]

Güzel harita :)
  12. nawgs

Sorun! Bir dünyadan başka bir dünyaya geçerken inventory sıfırlanıyor.

Bir dünyadan başka bir dünyaya geçerken inventory sıfırlanıyor. Çözümü bulan yokmu aceba?
  13. nawgs

/vote Yazınca Menü!

Merhaba, /vote yazdığında menü açılcak (votifier kullanıyorum) gui menu yü yükledim şimdi ne lazım? /vote yazınca menü açılması gerekiyor, pluginin ismini söyler misiniz?