muradza kullanıcısının son içeriği

1. M

SENNANETWORK - [A] YASİN - Saygısızlığı

insan daha ne kadar alcala bilir merak ediyorum dogrusu
  2. M

Guardians of Adelia [Açık Beta]

nedense serverin asla acilmayacagini bununda rom ve hom projeleri gibi cop olacagini dusunuyorum serverin hazir oldugunu soyleyip sonra projeyi yeniliyoruz demek cok sacma eger server hazirsa en azindan gostermek icin acilmaliydi
  3. M

Pokemon Modlu Server // 3.4 Pixelmon Mod Minecraft 1.7.10

umarim cabuk acilir lutfen tahimini acilis suresi yada zamani verirmisiniz ? ben cok eski pokemon faniyimda eskiden pokemonu yabanci serverinde oynardim sonra pixelmon turkiye acildi ora gittim efsanevi lider fln oldum server 3.5.1 olunca cok kastigindan biraktim her server 3.5.1 oldu onceden...
  4. M

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

yok daha 1 kac milyon yil var
  5. M

giris yapilior dior girmior nolur acin ve 3.5.1 e gecirmeyin eskisinki gecirdinizde noldu server oyuncu kayp etti crash sorunlari yuzunden
  6. M

servere mod eklendi ve ya kapandimi ?
  7. M

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

server eskiden 90 kisi filan oluyodu simdi 1506 rekor seviniyimmi uzuluyummu bilemedim cunki 1506 buyuk basari amma hackerler o zaman azdi en azindan simdi srverin 89% i filan hile
  8. M

ReborneRPG-Ateşonline,Ortaonline,ST-RP Devam sunucusu.[1.9]

ne zamandir haber yok bi spoiler verin az
  9. M

Konuyu siler misiniz teşekkürler.

sunucuya girilmiyor kapalimi
  10. M

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

yeter la yeter bi skywarsa girem dedim 3 hacker cikti lan 1 odada bu nasi bir seyir hic hack korumasi yok nereye girsem hack la skyblockta bile hack var yani o derece bu