MrSahin_ kullanıcısının son içeriği

1. MrSahin_

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

"varolan bir bağlantı uzaktaki bir bilgisayar tarafından zorla kapatıldı" hatası verdi sonra da "sunucu cevap vermiyor" hatası...İyice sıvadı bu launcher yeter ama artık.
  2. MrSahin_

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

saat 13:23 Sunucu kapalı gösteriyor? bakım mı var acaba 13:41 cant connect to server 13:47 sunucu açıldı
  3. MrSahin_

[IP DEĞİŞTİ!] ImpossibleCraft Lapissiz Factions "Eski Factionslardaki Tadı Burada Bulacaksınız!"

En azından Exp kasılmıyor değilmi ? :) Sunucu harika arkadaşlar böyle lapissiz serverları hepimiz desteklemeliyiz.Sunucuda kalıcı olarak oynayın başka oyuncularında geleceğini göreceksiniz.
  4. MrSahin_

GameLifeMC - Factions | SurvivalGames | Spleef | Parkur | PaintBall - mc.GameLifeMC.com

@ByEmre939 Benim kendi premium hesabımla biri kaydolmuş sunucuya.Giremiyorum onun yüzünden başka bi svdede kaydolmuş giremedim sinir oldum benim nickimi kullanıyor it herif.Sunucuda oynamak istiyorum.ID'im : MrSahin_
  5. MrSahin_

Ottoman Craft 2011 Geri Döndü Survival-Faction server

Ya şu an türkiyedeki sunucuların hepsinde az az oyuncu var neden herkes toplanıp bi sunucuda oynamıyoruz daha kaliteli bir ortam oluşur. bu sunucu gayet iyi.faction sunucu lapis yok jobsla para kasılıyor ama en etkili kasılma çiftcilik. şeker kamışıyla kolayca para kasılıyor. Herkes gelsin...
  6. MrSahin_

Ottoman Craft 2011 Geri Döndü Survival-Faction server

Güzel server geliyorum hemen. sunucu 1.7.2 olsaydı daha cok kişi gelirdi.
  7. MrSahin_

HCFactions oynadım.Baya uzaklara açıldım yemek bulamadım açlıktan öldüm ban yedım. yeni...

HCFactions oynadım.Baya uzaklara açıldım yemek bulamadım açlıktan öldüm ban yedım. yeni başladıgım icin 25 dk atılmış ban.Cok zor lan sv :D tam istedigim gibi. buarada ben alpiko biliyon demi
  8. MrSahin_

UcanKofte'nin Hayal Dünyası {BETA}

Konunun adı UcanKofte 'nin hayal dünyası İşlenen tema Realisim :D
  9. MrSahin_

Ahmet CoreFactions ne ? giricem şimdi preyle güzelmi sv

Ahmet CoreFactions ne ? giricem şimdi preyle güzelmi sv
  10. MrSahin_

SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

Semih sıcabilirmiyim sunucuna (nickim MrSahin_)
  11. MrSahin_

Server Kapandıı

Ne seviniyon mal.Millet Yokluktan oynuyor bu sunucuyu NewSurvival acılınca görcem burayı.Sizin gibi viplere uçma veren svler hic bir zaman tutmaz.Anca para icin acarsınsınız serveri.
  12. MrSahin_

Server Kapandıı

Banımı aç lan
  13. MrSahin_

HeroTurk Torpilinde Bu kadarı !

REZALET ! Arkadaşlar kimse sakın bu servere emek vermesin adminin kankasını kestim bana ban attı.Buyrun bakın Adminin bahanesi oyuna yeni başlamışım hemen güçlü olmuşum falan.Bu admin arkadaşına itemde veriyor zaten.Adam normal vip ama seti kralvip seti. SAKINNN GİRMEYİNNNNNN BANLANIRSINIZ...