MrCobs kullanıcısının son içeriği

1. M

Minecraft envanter açılmama

Kardeşim sence hangi moddan kaynaklanıyor
  2. M

Evet açabiliyorum
  3. M

Merhaba arkadaşlar bugün yine yardımınız lazım oldu.Konu Minecraft serverda envanteri açmak için "e" tuşuna basıyorum envanter alma başarımı kazanıldı diyor envanter açılmıyor. Not: Server kendin ve modlu Mod Listesi: -[1.7.2+] KingCore v3.4.2.19 -[1.7.10M] FishingNets v1.2.1.5 -Deep Sea Diving...
  4. M

Dynamic-Lights-Mod çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olucak umarım biliyorsunuzdur çözümü ve umarım cevaplarsınız.Ben OyunGezer'de seri çeken alp abinin terrafirmacraft mod packini indirdim bütün modlar çalışıyor fakat Dynamic-Lights-Mod çalışmıyor.Çözümü başka konuda buldum ama arkadaşın dediğini nasıl yapıcam...
  5. M

Shader Modu Oyundan Atıyor

oynadığım modlarla çakışma ihtimali yok çünkü izlediğim videolarda öyle bir sorun olmadı.Modlarım izlediğim videodaki modlar
  6. M

Shader Modu Oyundan Atıyor

Merhaba Değerli Arkadaşlar Ben Uzun Bir suredir Minecrafta Shader Yüklemeye Çalışıyorum Oyunda Girdiğim Dünyayı Açıyorum ve ozaman Oyunda Atıyor Launcherim TeamExtreme Launcher Acaba Ondanmi Bilmiyorum Bilgisayarım Windows 8 Bi Bilen Vara Yardım Edebilirmi Not: Yüklü olan mod Terrrafirmacraft...
  7. M

Shutting Down Internal Server hatası alıp crash aliyorum

Deli olucam artik. Options.txt'yi sildim ve bi türlü şu hatayı halledemedim. Lütfen yardım edin Shutting Down Internal Server hatası alıp crash aliyorum Crash:http://pastie.org/private/7rykpvqgbl25cxh0ufrpg Not: mod paketinin adı TerraFirmaCraft