MirhanTR kullanıcısının son içeriği

1. MirhanTR

s.a. saç rengi barış oyundanın saçı. Şapkalı bir ehşofman rengi siyah üstünde gereksiz gibi...

s.a. saç rengi barış oyundanın saçı. Şapkalı bir ehşofman rengi siyah üstünde gereksiz gibi olacak rengi bordo olacak shader olursa guzel olur pantolon siyah ayyakkabı:bordo beyaz skype: sasukerafasenz
  2. MirhanTR

Minecraft'a Ne Gelmesini İsterdiniz - !

bedava premium gelseydi çoh hoj olmazmıydıh ? :D
  3. MirhanTR

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Başvuru formu: isim: Mirhan yaş: 14 Minecraft ıd: Thoto_200 rol içi isim: Donatello Lowes Me nedir: Karakterin o anki eylem ve hareketlerini mevcut animasyon ve hareketlerle %100 lük bir şekilde yansıtamadığımız durumları bildirmek için kullanılan kısa ve kullanışlı bir komut. /me Sağ elindeki...
  4. MirhanTR

Minecraft Hatası Lütfen Helped MEEE !!!!!!

Selamun Aleyküm Gençler Bu Hatayı Bu Launcherda alıyorum (eskidengirebiliyordum) Normal Launcherda durduruldu yazıyor Premium var Giremiyorum saçmalık değilmi bu yaa adamdan premium aldım minecraft açılmadı lütfen yardım edin :(
  5. MirhanTR

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Kayıt Formu: Role Play İsminiz (İngiliz):Jhon Role Play Yaşınız:18 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):Universiteye gelen ben Bazen Şakalrla Bazen Dramlar ile bir rol yaşamındayım amacım universiteyi bitirp evlenmek evlendikten sonra işe başlamak işim serbest meslek yani her işe...
  6. MirhanTR

Benimle skypeli konuşcak knk arıyorum

yaş 15 skype: Sasukerafasenz :)
  7. MirhanTR

Realistic Strategy - MmoFPS - Türkiyede TEK FPS SERVER! - Kayıt ol ve oynamaya BAŞLA!

beyler bu server açılırsa fennna olur söyliyim abi ilk oarak zaten serveri kuran kişi iyi ve çok fazla kişi bunu oynuyacaktır :) bence gelin bu servere fps server ilk kez oynuyacağım Allah izin verirsede giricem servere :)
  8. MirhanTR

Ad*:Mirhan Soyad: Yaş*:15 Skype: Oyun Adı*:sammyda Neden sizi seçmeliyiz*:Çünkü İyi Bir...

Ad*:Mirhan Soyad: Yaş*:15 Skype: Oyun Adı*:sammyda Neden sizi seçmeliyiz*:Çünkü İyi Bir İmamımdır Küfür Etmem Küfür Ettirmem Böyle Oyunları Severim Ve Öğrenmek İsterim :) Tabi Siz İzin Verirseniz Örnek Parça*[Özelden Bir Parça Yazın (Kitap Bilginizi Ölçmek İçin):bunu ne yazacam anlamadım :///...
  9. MirhanTR

EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

eee siteye basıyorum sapık sapık şeyler çıkyr AS:D
  10. MirhanTR

Texture Karışımı Ve Kendi Yapımım :) Hatam Varsa Yazın Hemen Yapacağım :)))

kardeşim bende çalışıyor :/ sende sıkıntı var 2 bilgisayarı denedim daha denim leptoplarda çalışıyor 2 leptopa baktım bundada çalışıyor az sonra tekrar bakarım link doğruda rar bozuk olabilir :/ aynı link falan yaparım :////
  11. MirhanTR

Texture Karışımı Ve Kendi Yapımım :) Hatam Varsa Yazın Hemen Yapacağım :)))

kardeşim yanlış yazmışım 1.7.2 dene bi kere bende çalışıyor
  12. MirhanTR

Portlu Server Yolayın NO HAMACHİ please :/

Bi Portlu Server Nasıl olur nasıl yapılır nasıl portlu servere girilir açıklarmısınız ??