mine metehan kullanıcısının son içeriği

1. mine metehan

İnterner Hızlandırıcı Program

Arkadaşlar Çok Güzel Bi Program Buldum Yaptığı Şey Bilgisayarınızı Türkiye Lokasyonlu Sunucular İle İlişkilendirerek İnternetinizi Ve Bilgisayarınızı Hızlandırıyor Program Olmadan: Program İle: İndirme Link: Tıkla
  2. mine metehan

İnsanları Tanıdıkça Yalnızlık Güzelleşir

İnsanları Tanıdıkça Yalnızlık Güzelleşir
  3. mine metehan

Server Artık Kapandı Gosterdiginiz Ilgi Için Teşekkürler 3 Ay Bizi Desteklediginiz Içinde Saolun :)

bu ne lan daha sunucuya hiç girmedim girmeye çalıştım ıp banned diyo altınada utanmadan küfür yazmışsınız bu ne lan
  4. mine metehan

İSİMLİ SKİN YAPABİLECEK VARSA ACİL YARDIM

leaflook'un çektiği bir videoda bir siteden minecraft premiumun daha ucuza alınabileceğini söylüyor inanayımmı koskoca leaflook dolandırıcı bir sitenin reklamını yapmaz değilmi
  5. mine metehan

demek istediğim şey mcskinsearch taki gibi isim girince skin değişecek bir şey yapabilecek olan varmı
  6. mine metehan

peki 1.8 uyumlu bir ad girince olan bir skin
  7. mine metehan

arkadaşlar 1.8 için skin yapmam lazım eski skinim çalışmıyor skin yapıp verdikten sonra nick üzerine skin yapabilecek varmı acil yardım eğer yapabilecek varsa yoruma yazsın skini yaptığımda indirme linkini atacağım acil yardım!!!!!
  8. mine metehan

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: mine metehan *Sadece gerçek adınız: metehan *Yaşınız:15 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:2 *Sunulan oyunlara sahip misiniz :hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: bfchickengamers *Modlu Minecraft oynuyor musunuz : evet *Steam hesabınız...
  9. mine metehan

GolifaGaming Admin Alimi

Ad:metehan Yaş:17 Minecraft Deneyimi: 3 yıldır oynuyorum ve daha önce 2 kere adminlik 1 kere builderlık yaptım ama uzmanlığım builderlık
  10. mine metehan

[=Galaksi Gezginleri (Türkiye'nin İlk Sci-Fi Sunucusu)- Irklar=]

güzele benziyorda şu ırk kurma olayını açıkla hele
  11. mine metehan

DarkBrotherHood Klanı Alımlar Açık

kardeş şimdi altı yıldır mc oynarım hafta sonu artı çalıştığım eczanede boş geçiyor zaman 6 yıldır aynı şekilde mc oynarımbi dakka sen günlük pyun süresi mi diyonözür dilerim pyun değil oyun
  12. mine metehan

Havaalanı-Worker Bees-

biraz basit olmuş ama eğer ilk çalışmansa ilerde serverlerde buildır lık düşünebilitsin
  13. mine metehan

DarkBrotherHood Klanı Alımlar Açık

Yaşınız:16 Adınız:metehan Nickiniz:FearThe1337 Kaç Yıl Mc Oynadınız:6 Online Süreniz:2 yıl(yaklaşık) Steam Hesabınız Varmı:yok(ama indirebilirim)