Meyriyer kullanıcısının son içeriği

1. Meyriyer

Modern (Çiftlik) Evi 2. Evim (Yorumlarınızı bekliyorum) V.2 (+ Bahçe)

Her zamanda kötü eleştiri yapmayalım, arkadaş uğraşmış güzel bir ev çıkarmış ama boş bir görüntü var. Yani çok basit bir yapı olmuş ama ben orta diyorum :)
  2. Meyriyer

[1.8] Ücretsiz Bulmaca Haritası - Free Search Map

Çok zekisin :) Evet evet öylesin. Bu haritayı yalnızca kendim için yapmıştım başlangıçta da ismi uydurmuştum. Yoksa neden FSM ? Uzun halini ekleyebilirdim değil mi ? Bu arada İngilizce var sen kafanı bunlara yorma...Hayırdır ? Sustunuz. Bir daha da konu baltalamadan önce 2 kere düşünün.
  3. Meyriyer

World Edit Single Player'a Nasıl Kurulur 1.8

@AlichosTR Yükledim ama bir işe yaramadı :S @qlawing öyle yaptım zaten ama bu sefer de oyuna girmedi. Lütfen arkadaşlar eğer World Edit kuramazsam 1 saat uğraşıcağıma 5 saat uğraşacağım. Acil yardım lazım...
  4. Meyriyer

Teşekkürler :) Deniyorum...Arkadaşlar mod dosyası bende yok ne yapabilirim ? @ByTheEfsane @qlawing
  5. Meyriyer

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. World edit eklentisini single player'a nasıl kurabilirim ? Lütfen yardımcı olun :( :notch:
  6. Meyriyer

Bukkit Sitesinde Sorun Mu var ?

Şimdi buldum konuyu. Bukkit: Veda Zamanı...
  7. Meyriyer

Teşekkürler :D

Teşekkürler :D
  8. Meyriyer

Steve... :notch:
  9. Meyriyer

Yüksek ihtimal Microsoft minecraftı satın aldı ve ek yapımları engellemeye çalışıyor <_< Kötü oldu -_-
  10. Meyriyer

Herkes okulunun fotosunu atsın

12.Sınıf staj :D
  11. Meyriyer

Aaa neden :notch:
  12. Meyriyer

10. Sınıfta bizim her gün 9 ders :creeper:
  13. Meyriyer

Konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam affola. Bukkit server kurmaya çalışıyorum daha önceden 2-3 kez yapmışımdır. Ama şimdi indirme linki sayfasına bile gitmiyor. DMCA Yani bir içerik koruma sitesi tarafından engellenmiş görünüyor. Biraz araştırıp 1.7.9 için olan...
  14. Meyriyer

Aman tanrım didim :D
  15. Meyriyer

Meslek değil :) Anadolu Meslek sonuçta 39 saat ders görüyoruz :D