MertMc07 kullanıcısının son içeriği

1. MertMc07

Kodzer.games Aktif ! +50 Oyun | 6 Lokasyon | TS3 Hediye!

Ben Sunucumu Burdan Aldım On Numara Destek Ve Kalite Var Tavsiyemdir beyler, cebiniz yanmıyor... :) Yetkilileriyle neredeyse abi kardeş gibiyim öyle bi destek var bilişimde.
  2. MertMc07

Sade Survival İçin Yetkili Alımları Acil.!

MC Den MT2 Ne Alaka Anlamadım Ama Evet Oynadım Önceden
  3. MertMc07

Sade Survival İçin Yetkili Alımları Acil.!

Sunucu Alacagım 40 Slotluk Survival İçin Yetkili Arıyorum İlgilenenler PM Atsınlar.! Rehber! Mimar! Reklamcı!
  4. MertMc07

Market Schematic (Yeni Bana Ait)

TIKLA Indir Alternatif Indır
  5. MertMc07

[Builder-Skripter-Pluginer]Alımları

%100 bilgi kimsede yoktur kardşm ondan salla dedim
  6. MertMc07

[Builder-Skripter-Pluginer]Alımları

Ad-Soyad:Melih Saydam Yaş: 15, 16 İstenilen Rütbe: Builder Yeteneğiniz Nasıl? Çok-Orta-Kötü (Yalan atmayın anlamak hiç zor değil) Build Resimleri: Orta Skype: AliCaca726 TS Var Mci vAR Face var her şey var amug D: buda vikipedim :ÇD https://tr.wikipedia.org/wiki/MertMc07 %100 bilgi kimde var...
  7. MertMc07

Pluginer Arayan Mesaj atsın

burak abi nasılsın :D abi o gün olanlar benim suçum degil adam ana avrat küfür etti sen gelincede hemen kedi gibi davranıyodu ben oldugum gibi davrandım sen beni suçlu görüp banladın
  8. MertMc07

Pluginer Arayan Mesaj atsın

Pluginer arayan mesaj atsın Skype: AliCaca726 TS Kullanılır Face: fb.com/HackerGenZ Yaş: 16 Lise 2'ye geçtim Asla satış koymam Tecrübe var 3 yıllık ancak eskiden Simdi sitelerle ugraşıyodum 3 5 forumda yöneticiyim. hub server sahipleri pm atmasın hub kurmaktan bıktım
  9. MertMc07

üstad servere girilmiyo neden ?

üstad servere girilmiyo neden ?
  10. MertMc07

AliCaca726 da skype kullanmıyorum Facebok: fb.com/HackerGenZ Ekle sen oldugunu söyle tanımam...

AliCaca726 da skype kullanmıyorum Facebok: fb.com/HackerGenZ Ekle sen oldugunu söyle tanımam yoksa :)
  11. MertMc07

nasılsın kardeşim Ben MertMc07

nasılsın kardeşim Ben MertMc07
  12. MertMc07

• PLAY.OYUNCRAFT.COM • Factions | Survival | Skyblock • Vip Çekilişleri • Yeni ve Kalıcı Hub Server

senin aldıgın bi tane *** abi gelmiş ana avrat sövüyo burak abi nerde dedim başladı saydırmaya ve anladınmı neden kötüledigimi ben daha zaten yetkide sitede istemiyorum o abie dedim bak kaşınma, 1 adam çagırdım ts3 den kaçtı o piçde bi ara banladıgını ana bacı söven biri varya onun gibi.
  13. MertMc07

• PLAY.OYUNCRAFT.COM • Factions | Survival | Skyblock • Vip Çekilişleri • Yeni ve Kalıcı Hub Server

İgrenç ötesi bi server :/ Hatalar buglar her şey var pluginler cok dandik map igrenç ve alıntı kısacası gördügüm en dandik server Adımı koyup benim adımı kirletmeyin silin adımı