Mercrury kullanıcısının son içeriği

1. M

Zindan - Minecraft 1.8.7 - Acaba buradan kurtulabilecek misin ?

Saolasın kardeşim kısa oldu ama çok uğraştırdı uzun yapmak istiyodum ama açıkcası fazla uğraşamadım ve tek tek kod yazmak çok zor oluyor. Geçerken yazı çıkmasını ise testfor komutları ile yaptım aslında biraz araştırırsan sen de öğrenebilirsin çok zor bi şey değil :)
  2. M

Yorumun için teşekkürler ilk map yapımım olduğu için biraz bilgim azdı denemek istedi ve bazı hatalar çıktı aslında yayınlamadan önce baya bir test ettim ama bazı yerler gözümden kaçmış :)
  3. M

gülücük (spam oluyo ya emoji yapınca)
  4. M

Her ne ise tamam bidaha emoji kullanmam fakat bana spamın ne olduğunu bilmeden yorum yapınca kendimi savunasım geldi :)
  5. M

spam tekrarlanan mesajdır ben ise emojiyi 1 kere göndermişim buna spam denilmiyor.
  6. M

Tm da spam yapan yok neyin kafası :D
  7. M

Harita yapımı YARDIM ! - Konu içi ayrıntılı !

ben sana haber veririm ekle skypeden :)
  8. M

Harita yapımı YARDIM ! - Konu içi ayrıntılı !

Arkdaşlar yeni bir map üzerinde çalışmaya başladım (başlayacağım) Koku haritası olacak senaryo felan yazıyorum şu sıralar bana yardım edebilecek varsa ban ulaşırsa sevinirim.. Aradığım Kişideki Özellikler : - Tasarımı iyi olmalı. - Biraz da olsa kod bilgisi olmalı. Bana Skype veya E-posta...
  9. M

Minecraft Haritacıları Buraya ! - Her Türlü Trailer, Fragman Yapılır !

Valla 5-10 TL fazla pahalıya kaçmam :) Kardeşim skype bana ulaş bakarız :) skype : Mercrury
  10. M

Oynanışa göre değişir ama çok uzun değil 15 dakika felan sürüyorup :D