mendirin123 kullanıcısının son içeriği

1. M

Kendi yazdığım hikaye herobrine avcısı mendirin

Bölüm 3:Öldümü ?Lavdan iskelet:MWHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHA mendirin:seni pislik der ve bayılır uyandığında bir kaledeydi bir şovalye ona çok kötü yaralandın uyu der ama içinde tuhaf bir his vardı şovalyenin gözlerine dikkatli baktı gözlerindeki mavi lensdi ! Mendirin farketirmeden kılıcını...
  2. M

sanki param var amerika birkaç tl verdim hemen zengin oluyorum notch beta için dedi onu korsan...

sanki param var amerika birkaç tl verdim hemen zengin oluyorum notch beta için dedi onu korsan oynarsan ne katkın oluyo özür dilerim çocu soyunu sopunu siksinler senin
  3. M

Bedava Skin Yapılır!!!!!!

bende paralı sanmıştım :S :S :S boşuna biriktirdim
  4. M

Kendi yazdığım hikaye herobrine avcısı mendirin

2.bölüm Mendirin yola çıktı farkında değildi fakat ninja zombiler peşindeydi başından beri onu izliyorlardı.amacının ne olduğunu bildikleri için köye birsürü tank yolamışlardı(mutant creaturesteki zombiler)köylüler esir alınmıştı mendirinle wolfy yürüyordu mendirin yolda ıslık...
  5. M

Uzun Macera (BİR GÖZ ATIN GÜZEL BİR HİKAYE)

kardeşim gerçekten malsın seedler bölümüne ben herobrineyim notchla gardaşım mardaşım bişeyler yazıyorsun şimdide seedler bölümüne hikaye yazıyorsun git bi minecraft öğren
  6. M

ben insanları büyük görmüyorum sadece paranız yoksa oynamayın diyorum normalde minecon buradada...

ben insanları büyük görmüyorum sadece paranız yoksa oynamayın diyorum normalde minecon buradada olurdu ama bazı özür dilerimler para ödemediğinden oyuna (%99 korsan kullanıcı var) minecon türkiyeye ne kadar yıl geçerse geçsin gelmeyecek ben skyrim oynamak istiyorum hitman oynamak istiyorum assasin...
  7. M

Herobrineye inananlar bu yazıyı dikkatli okumadıkça aptal gibi hero var demeye devam edersiniz

premiumunda birsürü önceliği var 1-insan olduğunun kanıtı 2-insanlaın emeklerine saygı göstermek 3-hırsız olmamak 4-mineconda pelerine sahip olma 5-pre serverlere yani hırsızların olmadığı lanet olası korsanları görmemek 6-skin değiştirme
  8. M

Herobrineye inananlar bu yazıyı dikkatli okumadıkça aptal gibi hero var demeye devam edersiniz

Küfür ve hakaret içeren mesajlar yazmak yasaktır. [ Düzenleyen : Patrayanist ]
  9. M

Korsan oynayanların dikkatine

bende orda gördüm :)
  10. M

para yoksa almayın şimdi ben korsan oynayan insan olsaydım crysis 3 beta battlefield 3 assasin creed 3 half life serisi vs indirirdim
  11. M

Herobrine asla sizin düşündüğünüz şey olmadı evleri yakıp yıkan redstone torch koyan piramitler yapanların %90 dünya yaratılırken olan sorunlar %10 sizsiniz ! Herobrine mobların hareketleri için kullanılan beyaz gözlü stevedir. Ben oyuna 27.03.2011 17:18 tarihinde başladım maksimum ondan önceki...
  12. M

korsanın hırsızlık olduğunun farkındasındır umarım tıpkı bir t shirti çalmak gibidir
  13. M

45 e almıştım 50 olmuş olabilir en azından öyle bişeylerdir
  14. M

notchun twiterrinde geçen bir konuşma bence tüm korsanlara bu olaca Notch'a tweetlenen bir mesaj da "Oyunu alacak param yok, korsan oynayabilir miyim?" yazıyordu. Notch ta şu cevabı verdi: "Evet ama oyunu beğenirsen daha sonra satın al ve üzülmeyi de unutma dediği oldu korsan oynadığıma üzüldüm...