Melih4213 kullanıcısının son içeriği

1. Melih4213

Skript Yazabilecek Birisini Arıyorum!!!

Negan#8202
  2. Melih4213

Yardım Skriptim ise yaramiyor. Nerde hata yaptigimi anlayamadim

Eğer hata yok ise , mrl reset edit1 bu kod yanlıştır.
  3. Melih4213

Kaliteli Faction Deneyimini Bizimle Yaşayın ! |>MonevasMC<| 1.8.x hile serbest faction

Benden başak birini bulamazsın belki uğruna para harcayan birini çok fazla sunucum ve bu sadece Minecraft sunucusu değil diğer birçok oyundada açtım, dediğin Faction sunucusunuda açtım Lapis, Edit, Hammadde, Hatta arsları bile eklemedim Ormanda kasıla bilecekleri sistemler yaptım taş odun vb...
  4. Melih4213

Kaliteli Faction Deneyimini Bizimle Yaşayın ! |>MonevasMC<| 1.8.x hile serbest faction

Hileyi yasaklamak demek kalite demek mi oluyor ? Sadece haksızlık olucak hile yasak olan tüm sunucularda hile açılıyor lakin bu büyük sunucularda premium hesaplarla girilenler de dahil ne yapabilirim bu konuda ? mantıklı bir açıklaman varmı.
  5. Melih4213

tabii ki işbirliklerine açığım sen özelden yazarsın gelirim bakarım Musait olunca yaz.
  6. Melih4213

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ben plugin ve skript yapıyorum skriptleride kendim yazıyorum %90 kendim yazdım. Buildim çok iyi diyemem geliştirmeye çalışıyorum kendimi builder bulabilirsem almayı düşünüyorum.
  7. Melih4213

Hileleri yasak yapalım hadi. Nolucak ? yine hile açıcaklar bazılarını görüp ceza vericem bazıları gözümden kaçıp hile ile oynamaya devam edicekler yan hesap açıcaklar daha neler neler hile sorunu Mojang'ın Microsoft'un sorunu benim değil diye düşünüyorum veya diğer sunucular gibi launch...
  8. Melih4213

Meslek sistemi derken neyden bahsediyorsunuz jobs mu ? Ayrıca eğer yükleyebilecğeimiz bir eklenti ise yükleriz elbette önemli olan sizlerin istekleri siz sunucuyu beğendiniz mi onu söyleyin bize ayrıca yorumunuz üçin teşekkürler.
  9. Melih4213

ip:MonevasMC.batihost.com > Lapis'den elmas çıkabilir. > Arsalarda fly /arsafly > Arsalar 64x64 > Rütbe sistemi > Rütbe hammadde > Rütbe Kitleri > Kasalar (Daha önce hiçbir sunucuda görmediğiniz türden ) Kendi kodlamam. > Sünger > Edit > Özel Boss Sistemi > 3 Adet Boss. > Ve sunucuya...
  10. Melih4213

MonevasMC.batihost.com Faction 1.8.x yeni açıldı.

MonevasMC.batihost.com Faction 1.8.x yeni açıldı.
  11. Melih4213

->#MitiMC#<- Klan Savaşları | Rank # Edit # Kasalar # Eventler # OtoSat # Özel Kurt # Özel Itemler

İlginiz için teşekkürler builderimizi tamamen kendimiz yapiyoruz bu konuda cok iyi degiliz yakın zamanda bazılarını yenilemeyi düşünüyoruz, konu tasarımı da yakin zamanda değiştirilecek.
  12. Melih4213

mitimc.batihost.com OP Faction 1.8.x

mitimc.batihost.com OP Faction 1.8.x
  13. Melih4213

->#MitiMC#<- Klan Savaşları | Rank # Edit # Kasalar # Eventler # OtoSat # Özel Kurt # Özel Itemler

Eleştiriniz için teşekkürler eklentiler değişti bir çoğu zaten sunucumuza vaktiniz olduğu zaman bakıp göz atarsanız gayet güzel alintısız emek verilmiş bir sunucu olduğunu anlayabilirsiniz, konu tasarımı hakkinda haklisiniz ilk konu tasarımım.
  14. Melih4213

Aferin evet biz oyuna giren herkese sövüyoruz kufur ediyoruz hemde bize küfür etmedikleri halde kesinlikle adalet yok tabi adaletle ne alakası var, sunucum seviliyor diye düşürmeye calisman çok iyi , senin gibiler boyle bir eglence istiyor sizi Bir güzel eğlendircegiz Teşekküler güzel yorumun...
  15. Melih4213

Neden ki acaba yasak mı ? ben kimseye zorla yorum yaptırmadım sonuçta siteden reklam alıp konunu sabitleyedebiliyorsun bende bir politika uyguladım, ayrıca başka sunuculardada reklam yaptığım yok.