melih343 kullanıcısının son içeriği

1. melih343

AtinaSaga Is Back|MMOSURVIVAL|Metin2|Level|Çiftlik|Demirci|EÇiftlik|Kelle|Pelerin|KırılmayanItemler|AÇILDI

Ulan Minecraftı 3-4 yıl önce oynuyodum öylesine şu foruma gireyim dedim bu konuyu gördüm duygulandım be.Orak kılıcı mı ne vardı.Millet birbirini yerdi onu düşürmek için umarım eski yapıyı tekrar oluşturursunuz başarılar.
  2. melih343

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Çok iyi ilerliyorsun umarım bu işin sonucunda istedigin hedefe ulaşırsın.
  3. melih343

Pubg Mobile KASMA

Yapacağım şeylerin en uygun konumda zaten arkaplan da çalışan veya güç tasarrufu gibi sıkıntılarda yok bir yazıda aynı senin gibi" j7 si olan insanda kasma yok prime da kasma var" yazısını okumuştum bunun nedenide prime da hd video almıyor mu bir şey yazdıda tam hatırlamıyorum Yani büyük...
  4. melih343

Pubg Mobile KASMA

Uygulama yok Dediğin ayarlarda oyun Tek umudum optimize edilmesi. Teşekkürler
  5. melih343

Pubg Mobile KASMA

Teşekkürler
  6. melih343

Pubg Mobile KASMA

Öncelikle herkese merhaba! PUBG Mobile oyununda kasma sorunu yaşıyorum. Son güncellemelerinde optimize edildi yazıldı fakat bende sorun hala durmadı. Telefonum Samsung j7 prime 3 gb ram var fakat dediğim gibi kasma sorunum çözülmedi. Bu konu hakkında bilgisi olan kişiler yardımcı olursa sevinirim..
  7. melih343

Skript hangi dil ile yazılır

Skript Java ile oluşturulmuş bir plugin(eklenti) dir. Eğer minecraft ile ilgili kodlama macerasına gireceksen Java ile ilgili dersler izlemeni öneririm. Eğer kodlama ile ilgili hiçbir tecrüben bulunmuyorsa skript ile başlayabilirsin.
  8. melih343

ETS 2 Türkiye İndir

Ben bunun 1.30 versiyonunu indirip mod'a eklemiştim fakat program çalışmayı durdurdu hatası geliyordu. Hatayı araştırdıgımda ek Dlc ler gerek diye yazılar okudum.Bu DLC lerde paralı oldugunu düşünüp yüklediğim gibi silmiştim. Acaba bu DLC leri nasıl halledebilirim?
  9. melih343

WAR {MMORPG} Sınıflar <> Zindanlar <> Birlik <> Grup <> Açık Dünya %99 Emek

Sunucuyu ya 2018 de açacağız ya da tamamen bu projeyi bitireceğiz. Çalışmalar devam ediyor fakat okul vb. durumlardan çok da hızlı gittiğimiz söylenemez. Sunucunun en erken açılma tarihi ise > 2.Dönem Sonu (Garanti Değil)
  10. melih343

HayatCraft Döndü ! | Gercek Yaşam Simulatörü | Soygun Polis Silah Araba Flakka

Öncelikle başarılar diliyorum güzel sunucuya benziyor Fakat bir konuda değinmek istiyorum Soygun, polis gibi şeyler var çok güzel eğlenceli bir yapı olacağına benziyor fakat Flakka denen şeyi eklemenin doğru oldugunu düşünmüyorum.Çünkü burada sunucunu oynayacak kişiler çoğunluk ile 18 yaşından...
  11. melih343

Tutmamasının şahsen 2 sebebi olduğunu düşünüyorum 1- Yetersiz reklam 2- Oyundaki görev,olay vb. işlerin karmaşık görünmesi Bunlarda sıkıntı olmadığı sürece tutacağını ve kaliteli bir sunucu olacağını düşünüyorum. Umarım hedeflediğin kitleyi yakalarsın başarılar..
  12. melih343

Çok Güzel Ve Sağlam Bir Proje Umarım Uzun Ömürlü Sunucu Olur Başarılar..
  13. melih343

WAR - MMORPG

WAR - MMORPG