MehmetEG kullanıcısının son içeriği

1. MehmetEG

Büyük Serius Network /OpFaction/Silah sistemi/ sanal market/ Sanal Enchant/Kredi İle Vip Alma/Hard Faction

Çok güzel bi server moderatörümüz çok yardım sever. oyun nickim TeqAtanLahmacun
  2. MehmetEG

Yukarıdaki üyeye en acımasız ceza

yuzunun derisini camla yuzelim sonra deriyi kopege yedirelim sonra gozlerine balik kancasi sokalim ve cekerek gozunu cekip cikartalim burnunu kikirdagina kadar keselim kulaginida keselim bagirinca dilini.kopartip kucuk dilinide kopartalim ve agzini zimbayla kpatalin derisi yuzulmus yerlerine...
  3. MehmetEG

yara yakma kalemile goz bebeklerini yakalim bi masaya yatirip gobegine fare koyalin ustune kova koyup kapatalim sonra ustten isi verelim bu sekilde fare karnindan iceri yuva yapmaya baslar olmedeb once gozlerini cikartip ozel yerini kopartalim acidan bagrirken agzindab iceri kor alev dokelim...
  4. MehmetEG

gozlerini kasikla sokup yerine koz koyalim GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. MehmetEG

Minecraft'a Ne Gelmesini İsterdiniz - !

sicma ozelligi gelsin yanda kahverengi bi bar olsun fullenince oldugun yere sicarsin eger tuvalete sicmazsa yavaslik etkisi versin bence super fikir GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  6. MehmetEG

(İstek) Skin

banami dedin GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  7. MehmetEG

(İstek) Skin

ok.gel GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  8. MehmetEG

SERVER İÇİN ORTAK

merhaba arkadaslar sizlerle server acma konusunda konusmak istiyorum ben bütün minecraft oyuncularına yönelik temiz ve yenilikçi bir server açmak istiyorum şu an evimde internet yok ama gelince hemen bir server alicam ve bu server bir ilk olacal bunun icin bana yardim edecek ortak olacak biri...
  9. MehmetEG

kafasini tokmakla oldurmeyecek kadar ezelim sonra kulaklarini kopartip iclerine cubuk sokalim can havliyle bagrinca dilini ve kucuk dilini kopartip yedirelim sonra agzini dikelim sonra belinden omurgasina siringa ile sicak demir dokelim(siringa ozel yapim:D) sonra ayaginin ve ellerinin...
  10. MehmetEG

Kullandığım Skin

peki :( GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  11. MehmetEG

Nasıl Olmuş Sizce ?

sende bilip bilmedigin konulara atlama tm mi yavrum sana kayitli video aticam sende sesini.kesip oturucaksin GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  12. MehmetEG

(İstek) Skin

13. MehmetEG

(İstek) Skin

tel numarani birakabilirmisin whatsappdan konusalim GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  14. MehmetEG

(İstek) Skin

bekle GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  15. MehmetEG

Kullandığım Skin

neden bi gozu mavi bi gozu kirmizi GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi