MeapBoy kullanıcısının son içeriği

1. MeapBoy

Türkiyenin Minecraft'ı Batıyor... (Bunu Düzeltebilirmiyiz?)

Buildleri WE ile sadece Walls,Set gibi komutlar kullanılarak yapılıp ve Pluginleri "Emek" (*öhö* öhö*) olan binlerce sunucular yüzünden gerçekten güzel fikirler,yeni sürümlerle,modlu sunucular, hatta oyuncular bile ciddiye alınmıyor. Eğer bunu okuduğu halde para ve zaman israfı sunucular yapmak...
  2. MeapBoy

Zula En Güçlü Silahlar 2017

Örneğin Nişancı tipi silah alıp yakından öldürme almaya çalışanlar... Yada Direk Ana Silahı Kullanmayanlar.... Senide Anlıyorum.
  3. MeapBoy

Wolfteam ile Karıştırdın Zulayı Herhalde :3
  4. MeapBoy

Konu ile alakalı bir sıkıntım yok ama düzgün oynandığı sürece bence bir tabanca bile güçlü olabilir :3 (Bide bu arada En güçlü karakterleri tanıtacağım yazmışsın .s .s)
  5. MeapBoy

CMTR CraftMiner - OpSkyBlock 1.8 / Rütbe / Golem / Coin / Kredi / Mağaza

Event Oldu Daha Demin Çıvdıvıyovuv
  6. MeapBoy

Grand Theft Auto V | Yepyeni Araçlar, Yeni Garaj Ve Daha Fazlası!

Imponte Ruiner 2000 Kara Şimşek :)
  7. MeapBoy

KONU KİLİT

"Yapımı 2 Ay Sürmüştür" Galiba Pluginleri Toplamak Demek İstediniz.Çünkü Buildlerin Hepsinin Yapımı En Fazla 2 Saat Sürer. Flaglar Sürdü Deseniz Onlarda En Fazla 1-1:30 Falan Sürer. Chestcommands ı Ayarlamak En Fazla 1 Ay Sürer.Oda Hani "Canım Sıkıldı Şu Chestcommand Menülerini Düzenleyeyim Az"...
  8. MeapBoy

Patates soymada beni geçebilecek yoktur.

Amacımız zaten pişirmek için soymak :)
  9. MeapBoy

Geri döndüm YEEEY!

Öldün Sanmıştım :D (R.I.P. Tsundere God Hestia Profil Picture)
  10. MeapBoy

Asi Boss ?

Benim yaptığım yerleri kırmışsındır diye düşünüyodum ama hala duruyor.Bide hala günlük 10-15 kişi banlanıyormu hileden? :D
  11. MeapBoy

Forum İle Alakalı

Tarayıcı Senin Bilgisayarında Yüklü Olduğuna Göre Senin Bilgisayarından Kaynaklı Olmayacakta Nereden Kaynaklı Olacak :D Birde o varki Siteden Kaynaklı Olsaydı Bendede Olurdu Ama Öyle bir şey Olmuyor.ComboFix ile Virüs Taraması Yap Veya Başka Bir Program İle.Format Atmadan Önce Benim...
  12. MeapBoy

CMTR CraftMiner - OpSkyBlock 1.8 / Rütbe / Golem / Coin / Kredi / Mağaza

Dalga Geçmek Gibi Olmasın Ama isminin altında başka bir sunucu IP si yazıyorda .... yani ne bileyim biraz garibime gitti gibi :D Oyun Sistemine Gelirsek Coin Sistemi Güzel Olmuş En Azından Bakiyesi Yetmeyen veya Emek İle Spawner Almak İsteyenler İçin Güzel Bir Gelişme Bence.Yani Bu Dünyada...
  13. MeapBoy

[SK] WWE Sunucuları İçin WWE Türkiye'nin Özel Skriptleri !

Bence güzel olmuş.Ama bir vahim durum vardır ki bizim oyuncu kitlemiz nedense yenilikçi değil.Bir şeyi ünlü olmadığı sürece asla kabul etmiyorlar malesef :/
  14. MeapBoy

Forum İle Alakalı

Bence O Sorun Senin Bilgisayarından Kaynaklı Çünkü Bende Öyle bir şey Olmuyor.