mbg246 kullanıcısının son içeriği

1. M

Spawnları Yok Etme! MBG'nin Diyarı

seninde hayal gücün epey iyimiş be :) ama yaparım öyle bişi yani :D :D uğraşmam lazım öyle denebilir. oyunda gözlerini açtığın da saat öğleni geçmiş sen elini çabuk tutup bir an önce karşı daya geçmezsen çok sayıda zombie, skeleton, crepper, enderman ile uğraşmak zorunda kalacaksın. ölürsende...
  2. M

Spawnları Yok Etme! MBG'nin Diyarı

Başlıktanda anlaşılacağı gibi spawnları yok etmeden oynamanız gereken ve hile yapmamanız gereken bir harita. Tamamen bana ait olan harita birçok güzellik ve birçok spawn mevcut. Geceleri sığınacak bir yerin yoksa eğer ölme garantisi veriyorum :D :D Neyse çok uzatmadan resimlere bakalım...
  3. M

Yeni Map El Yapımı Türkçe :D

Sevindim :D
  4. M

eyvallah :D
  5. M

benimkisi ağız alışkanlığı :D :D
  6. M

Ara bulursan söyle düzeltim :D
  7. M

ne demek kardeşim :)
  8. M

tamam dostum beğenirsin inşallah :)bu arada bu map serisinin 3.sünüde yükledim herkese hayırlı olsun :)
  9. M

Seri Sonu Yeni Dünya 3 *Hardcore

Serinin son haritası olan Yeni Dünya 3 Hardcore modunda bi hayli zor bir map. Kahramanımız bu mapte zindanları yaratıklardan temizleyerek zindanda saklı olan sandıkları bulup ganimetleri ele geçirecek ve güçlenecek. Kahramanımız güçlendükçe daha zorlu bir görev onu bekliyor olacak Yeraltı...
  10. M

3.yüde atıyorum şimdi :D :D :D eyvallah :D :D
  11. M

sağol dostum bu mapin 2.sini de attım onuda oyna bunu beğendiysen onuda beğenirsin :) 3.süde yolda :D 3. bi hayli zor olacak :)
  12. M

Yeni bir Harita ile Karşınızdayız *Yeni Dünya 2

hep izlediğim site zaten :Dşu ara yine map yapıyorum hardcore mod olacak bu sefer ve daha zorlu yapıcam zindanlar falan olacak oralara girilecek ordaki itemler toplanacak ondan sonra yer altı dünyası falan derken.... :D :Dondan ötürü bleach bile izliyemiyom :D map yapmak sarıyor bayağı :D
  13. M

lan onu biliyom :D dragonball serilerinden bahsediyorum z falan var ya :D
  14. M

dragon balla başlamak istiyorum zaten önceden aşinayım ona tvde yayınlanıyordu izliyodum hep :D şimdi başlıcam ama nerden başlıcamı bilmiyorum o yüzden hiç girişmedim. :D
  15. M

2 bölüm izledim zaten bi bakmak için :) zaten çok uzun değil izlerim sıkılırsam izlemem zaten :) ne kadar çok zaten dedim öyle :D :D