Maximillian kullanıcısının son içeriği

1. Maximillian

Skolex-Türk Hub Server Creative [Worlde Edit Var] SkyBlock Factions İp:play.skolexcraft.com 1.7.2

lag falan yok denedim serveri gayet güzel, skyblock takılıyorum.
  2. Maximillian

SONTURK %100 SURVİVAL KALİTELİ / BOSS / PAZARLAR / PVP / 1.7.2 - 1.7.4

eklencek panpa eklencek cok ucuz, hemen al kapiş kapiş gidiyor hemde adamlar fake hesap açmiş yine devamlı konuyu başta tutmak için mesaj atiyor, bari ayni gün açmada hesap ıı belli olmasın. server online sayiniz hileli mesajlariniz hileli. daha yeni banlandınız sahtekarlikdan buda yakındır...
  3. Maximillian

he sen milleti dolandircan bide bizi sikayet etcen, hadi bakalım bekliyorum. her gün ensenizdeyim ikinizinde, uyaricam fakeplayer actiginizi oyunculara günde 10 kere girip serveriniza. dolandırıcıların içabindan biri gelmeli dimi BİR AN ÖNCE FAKEPLAYERİ i KAPA, SEN KAPATANA kADAR DURMUYCAM BEN.
  4. Maximillian

Kendi azinlada söylüyosun yani milleti kandırıp para kazanmak derdiniz.. Dolandırıcısınız işte ikinizde.
  5. Maximillian

ee öyle sahtekarlik la server kurarsanız sonu bu olur tabi, leş gibi bi ortam bütün pis adamlar serverda. online sayısı yine fake 60 gözüküyor toplasan 20 kişi yoktur serverda. al Birini vur ötekine olmuşunuz tam Ahmet le
  6. Maximillian

YALAN DOLAN ÜSTÜNE BİDE TEHTİT ÇOK GÜZEL Bİ ORTAM VARMIŞ SERVERDA CİDDEN. ARKADAŞLAR 45 ONLİNE I GÖRÜPDE GİRMEYİN SERVERA PROGRAMLA YAPİYOLAR O SAYIYI , 10 20 KİŞİ VAR EN FAZLA SERVERDA
  7. Maximillian

Fakeplayercılar dökülüyor fakeplayerin kullandıgı sarı isimler den belli zaten oldugu. ikinizde kullanıyosunuz işte, eskiden ayni serveri mi yönetiyoduz ? ayni hileleri kulanıyosunuz. 1 hafta sürmez kapanır serverlariniz serverinizda kandırıp tutugunuz 10-20 oyuncuya yazik
  8. Maximillian

püü sen ahmet tende rezil adammışın.. Ona diyosun FakePlayer plugini Kullanıyosun ne pis adamsın diye, sende kullanıyosun serveri yarisindan cogu bott yani mesaj attin geri cevap alamazsınız 20 online bile yok serverda yalan o 45 online sayisi programla yapiyolar Burdan izleyin nasıl...
  9. Maximillian

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

16 Kişilik Hg yi yapalim bügün.