malicraft kullanıcısının son içeriği

1. malicraft

HurmaCekirdegi Eglenceli Ve Ögretici Youtube Kanalı [Not: Benim Degil ]

www.youtube.com/HurmaCekirdegi +1.000 Abonede Özel Etkinlik Kaçırmayın :) Craxess'in Eğlence Dolu kanalı. Hurmayı seviyoruz :)
  2. malicraft

Minecraft Servera Sitedeki Whitelist Sistemi İle Kaydolma [ Help ]

Senin gelmen hataydi al bedduavanida burayı terket m* ilk ögretimlisi.
  3. malicraft

Heroinecraft 7/24 Online Hub Yakında 1 Yaşını Kutlayacak !

Server Kısa Süreligine Bakıma Alındı 20Ocakta Yenilikler İle Aktif Olucak. Server Kısa Süreligine Bakıma Alındı 20Ocakta Yenilikler İle Aktif Olucak.
  4. malicraft

quarizmat ben buraya yardım edebilecekler olan gelsin dedim senin gibi beyinsizler degil hadi uza simdi. ve cümlelerimi takmana gerek yok saçma isimlerle girmemeleri dedigim bir örnek. whitelist sistemi ile olmıyıcaksa bile authme sistemi ile yaparız yardımı dokunmiyicak olan yorum yapmasın. !
  5. malicraft

hahah beni güldürüyorsun kardeşim :) whitelist ne için actıgını biliyoruz ama farkındaysan suan nomercy adlı bir server var ve adamlardada whitelist sistemi var ? whitelist sadece bakım için acılmaz burayı terket inthiar et bu beyin sana fazla .!
  6. malicraft

Geregi Şuki Whitelist Sistemi İle Daha Kaliteli Serverlar Yapılabilir Whitelist Olmadan Server Açılınca Gelen Geçen Sallama Dandik İsimlerle Kayıt Olabilir Ama Whitelist Sistemi İle Bu Olay Azda Olsa Azaltılabilir.
  7. malicraft

Server Var Zatende ? Dediginden bir şey Anlamadım :S
  8. malicraft

Minecraft Servera Sitedeki Whitelist İle Kaydolma [ Help ] İyi Günler İyi Forumlar Dilerim 2-3 Gündür Minecraft Sitemi Minecraft Serveri İle Bir Şekilde Baglayıp Oyuncuların Siteden Whitelist İle Server'a Kaydolmalarını İstiyorum Ve Bu Sistemi Adını Vermek İstemedigim Ünlü Bir Türk...
  9. malicraft

Minecraft Servera Sitedeki Whitelist İle Kaydolma [ Help ] İyi Günler İyi Forumlar Dilerim 2-3 Gündür Minecraft Sitemi Minecraft Serveri İle Bir Şekilde Baglayıp Oyuncuların Siteden Whitelist İle Server'a Kaydolmalarını İstiyorum Ve Bu Sistemi Adını Vermek İstemedigim Ünlü Bir Türk...
  10. malicraft

Heroinecraft 7/24 Online Hub Yakında 1 Yaşını Kutlayacak !

:) Evet Ama Artık 7/24 Pvp Oldu. Klan Sistemi Kaldırıldı Ve Herkes Memnun Oldu.
  11. malicraft

survivalcities.nitrado.net haksızlığı

haha :D malesefki kücüklerime tel no vermiyorum :)
  12. malicraft

Merhabalar Çekiliş Var Kaçırma İçeri Gel.

Arkadaş 11 Yaşında Galiba Minecraft.net Sitesinden 40TL Yolu İle Minecraft Premium Gift Code Verilecek Kazanan Kişiye Diyoruz Minecraft.net'den Server Alinmaz İşte Cahilligin Sembolusun Tebrikler .!
  13. malicraft

- HurmaCekirdegi - Youtube Channel Siz Hala "Yİlbasina Özel Cekilise" Katilmadinizmi ? 1 Ocaga Kadar Zamanınız Var Kaçırmayın Ödüller \/ 1)Minecraft Premium [ Minecraf.net Sitesinden ] 2)Minecraft Server 3)HeroineCraft UltraVip Çekilişler 1 Aralıkta Başlayıp 1 Ocaga Kadar Devam Edicektir...
  14. malicraft

- HurmaCekirdegi - Youtube Channel Siz Hala "Yİlbasina Özel Cekilise" Katilmadinizmi ? 1 Ocaga Kadar Zamanınız Var Kaçırmayın Ödüller \/ 1)Minecraft Premium [ Minecraf.net Sitesinden ] 2)Minecraft Server 3)HeroineCraft UltraVip Çekilişler 1 Aralıkta Başlayıp 1 Ocaga Kadar Devam Edicektir...