MageMurat kullanıcısının son içeriği

1. MageMurat

[MageCraft] [Faction Sunucusu] [1.7.X] [YENİ] [05.03.2015] [+30 Warp] [VIP SATIŞI YOK !]

MERHABA ARKADASLAR BUGUN SİZLERE YENİ AÇTIGIM YANİ 05.03.2015 TARİHİNDE AÇTIGIM SERVERİME DAVET EDİYORUM UMARIM BEĞENİRSİNİZ SUNUCUMUZ HAKKINDA 90 GÜNÜ VAR NİTRADO LAG SORUNU YOK HERHANGİ BİR AYRIMCILIKTA YOK ÇÜNKÜ VIP SATIŞI YOK ! KESİNLİKLE EŞİTLİK VAR . SUNUCUMUZ BAZI EKRAN GÖRÜNTÜLERİ...
  2. MageMurat

/MagePVP/-/KitPvPSunucusu/-/25+Kit/-/Level/-/TOP5/-/Yeni/-/

Güncel +15 Adet Kit Eklendi (Toplam 31 Kit) +VIP Kitleri Kaldırıldı +Hileliler Banlandı +Hile Sistemi Geliştirildi +Haritada Ufak Tefek Bölgeler Eklendi
  3. MageMurat

/MagePVP/-/KitPvPSunucusu/-/25+Kit/-/Level/-/TOP5/-/Yeni/-/

MagePVP Merhaba Dostlarım 3 Gün Uğraştıgım Sunucu Sonunda Açabildim Sunucumuzda Bir Kit PvP Sunucusudur Hilelere Karşı Dayanıklı Ve Değişik Pluginlerle Karşınızdayım Bana Ulaşabilmek İçin:Skype:Had1230 Server Haritası (Kesinlikle Alıntı Değildir) Bu Alanda Oyuncular Pvp Yapabilecektir...
  4. MageMurat

MageCraft/Faction Hayatta Kalma/LevelSistemi/Bosslar/YeniSunucu

Merhaba Dostlarım Bugun Sizlere Faction Ve Survival Server Karışımlı Sunucu Göstereceğim İnşallah Beğenirsiniz :) Öncelikle Kendimden Bahsedim Ben Murat 4 Yıllık Minecraft Oyuncusuyum Ve Bu Aralar Minecraft Server Almaya Başladım Bu Benim 2. Tecrübem Olcak İnşallah Güzel Bir Server Olmuştur...
  5. MageMurat

->[MageCraft] [1.7.X] [FullPvp] [Factions] [Lapis&Zümrüt] [VIP Satisi Yok] [Tam Eşitlik] [YENİ] <-

Merhaba Dostlarım Bugun Sizlerle Bambaşka Bir Oyun Sunucusyla Birlikteyiz Bizim Sunuzumuzun Diğerleriyle Farkı Ne Diceksiniz Buyrun VIP SATIŞI OLMAMASI OYUNCU ARKADASLARIMIZ SIKILMASIN DİYE UCUZ MARKET FİYATLARI VE P3 BASLANGIC KİTLERİ KESINLIKLIKLE AYRIMCILIK OLMAMASI BUNLARDAN BAZILARIDIR...