MADAFASDK kullanıcısının son içeriği

1. M

AgaCraft.Batihost.Com +16 Kız Rehber Alımı 32Gb Ram 'e Geçicez

Arkadaş belli ki kız bulamayan eli nasırlanmış sabahtan akşama kadar elini küçüğünden alamayan bir arkadaş kız arıyor çünkü aslında ona yürüycek fakat o kadar aptal ki klasik türk insanı hehe
  2. M

Minecraft server projesi için ortak/yatırım yapabilecek birini arıyoruz.

Merhaba dostlarım, Açacağımız sunucu HUB olacaktır içerisinde; PVP(SpainPvP eklentileri ve skriptleri mevcuttur yani gerçekten güzel bir sunucu olacak.) , MMORPG , Survival Games ve Creative Ortak olacak kişiye %80 pay verilecektir yani VIP ya da Donor sattığımızda Ortak olan kişiye %80 pay...
  3. M

Slient Hill'i paylaşımdan kaldırmasaydın keşke yinede ellerine sağlık adamın dibisin <3

Slient Hill'i paylaşımdan kaldırmasaydın keşke yinede ellerine sağlık adamın dibisin <3
  4. M

rexxit : jurassic park

http://www.technicpack.net/modpack/rexxit-jurassic-pack.662762
  5. M

XKMB plugini

x e basınca üyenin geçmişi history yani k ye basınca kick m ye basinca mute b ye basincada ban atcak bu sadece permission u olanlara gözükecek üyelerde xkmb gözükmicek
  6. M

Yav Yanliş Anlamada Beyininin Hücrelerimi Öldü ? -Az Önce Cracklısı Var Diyorsun Alttdada Eren...

Yav Yanliş Anlamada Beyininin Hücrelerimi Öldü ? -Az Önce Cracklısı Var Diyorsun Alttdada Eren Bedava Diyor Sornada Yasal DEğil Falan Diyorsunuz?,Ben XenForo'nun Panelini Falan Test Edicem Ona Göre Satın Alıcam Biraz Mantıklı Cevap Ver? Setup Options BOŞ Sayfa Kalıyor??
  7. M

Crack Var Diyosunuz Aga Alttada Eren Evet Dedi ??

Crack Var Diyosunuz Aga Alttada Eren Evet Dedi ??
  8. M

Adam Gibi Cevap Verebilirmisin?

Adam Gibi Cevap Verebilirmisin?
  9. M

Aga Cracklıyıda Denedim Setup Options Boş Sayfa Çıkıyor Ondan Sonra Ayarlamalar Olmadığından...

Aga Cracklıyıda Denedim Setup Options Boş Sayfa Çıkıyor Ondan Sonra Ayarlamalar Olmadığından Dolayı Forum Beyaz ekran kalıyor??
  10. M

Xenforo Bedava Değil?

Xenforo Bedava Değil?
  11. M

Şimşek Çakmıyor?

Tek Sendemi Gözükmüyor Yoksa Herkezdemi Aynı?
  12. M

Şimşek Çakmıyor?

/thor Komutu İle De Yapılıyor Dene İstersen.
  13. M

Bu Xenforo Bedavamı Acaba?

Bu Xenforo Bedavamı Acaba?
  14. M

Minecraft Forumları?

Çok Teşekkür Ederim :3
  15. M

Minecraft Forumları?

Öncelikle S.a Benim İstediğim Forum Tazı Bu Forum Tarzı Gibidir Örneğin: Profile Yorum Bırakma Gibi,Bunu birçok Forumda Aynı Şekilde Görüyorum Bunu Nasıl Yapıyorlar? İnternette Bunun Hakkında Paylaşım Falanmı VAR?