LordUnicornn kullanıcısının son içeriği

1. LordUnicornn

konu kapandı

Güzel Sunucu,+1 -Xinzhao19055
  2. LordUnicornn

Ego Keyf*

Adamdaki ego Dravende yok
  3. LordUnicornn

Bana Serverde Yardım Edicek Var mı ? Eden Kişiyi Yardımcı Yapıcam!

Herhalde sadece v3led diye dalga geçmen hoş karşılanmaz. ı okumuşsun.Neyse sen dalga geçip seviyeni onun seviyesine düşür.
  4. LordUnicornn

WinterFallMC Faction/PvP/Emek/Boss/Minigames/1.7.X/Winterfallmc.nitrado.net

Oynanmayı hakeden bir sunucu :)
  5. LordUnicornn

Deal with Doge.

Deal with Doge.
  6. LordUnicornn

Bana Serverde Yardım Edicek Var mı ? Eden Kişiyi Yardımcı Yapıcam!

Sende bir çocukla nasıl konuşulacağını bilmiyorsun bence,çocukla V3led diye dalga geçmen hiç de hoş karşılanmaz,haberin olsun.------------------------------------------------------------------------------------------- Bu arada,Onunla dalga geçerek sende onun seviyesine düşme.
  7. LordUnicornn

DreamGaming.Nitrado.Net --Eğlencenin Adresi--

Güzel sunucuymuş.(Resimlere baktım sadece.)Bakacağım hemen :)----------------------------------------------------------------------------------------------------- Server boş
  8. LordUnicornn

MubarekCraft |OX Eventi|Factions|20 Online'daVipÇekilişi|Arena|Pvp Turnuvası| 46.20.1.98:1188

Aynen ne güzel zamanlardı mobarenadan 30 level kasar büyüden patlama koruması 4 çıkınca üzülürdük :)
  9. LordUnicornn

// PortalCraft Factions//Bosslar//1.7.X-1.8.X//Map Yenilendi//

Server güzel ve kaliteli yetkililer ilgileniyor +1
  10. LordUnicornn

OlymposCraft [ForumExe] Sponsor [Türkiyenin En İyi Sunucusu Olmaya Geliyor]

Güzel Bir server.BeğendimOyundaki nickim LeeSinPT bu arada :)
  11. LordUnicornn

-={KafanaGore}=- 1.7.2 Faction Server /LapisS-BosS-Arsalarda Fly\/Repair Tabelası\

Server rezalet admin afktı adamlar reklam yapıyordu svnin reklamcısı ile engellemek için flood yaptık ve admin sınırsız ban attı.