lokokop kullanıcısının son içeriği

1. lokokop

{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

SERVERE GİRMEYİN LAGDAN OYNİYAMAZSINIZ
  2. lokokop

<GoldenCraft> <Faction><EnchliKitap Satış><Boss><Level Satış><1.7.2> GoldenCraft.nitrado.net

edit satıyosunuz para için açmışsınız sunucuyu küçük çocukları sömüreceksiniz e ne diyeyim oynasınlar eğlensinler
  3. lokokop

TeamGamer'sCraft Faction Serveri [Sonuncuyuz Sırada güvencesiyle ...]

ench var viplapis var viphammadde var örs var
  4. lokokop

İlginç bilgiler

sövmemek için kendimi tutuyorum yeni hesap açmaya ugrasamam size bilgi gösterende kabahat senin gibi kendini bir şey zannedenler okuyo ben yarısını biliyom fln filan hepsini biliyom diyo qardaş bu konu eski olabilir 2 tane bilinmeyen konusundan alıntı var bu konuda konuların 1 i benimdi biri de...
  5. lokokop

İlginç bilgiler

Güncelleme nasıl yapılıyo bilmiyorum bayadır foruma girmedim ztn bişe paylaşiyim dedim
  6. lokokop

İlginç bilgiler

Konuya bakacak olursan 5 10 tane maddeli değil 1 sayfa dolusu büyük bi konu
  7. lokokop

İlginç bilgiler

Önceki konuyu da ben açmıştım onu kopyalayıp yapıştırdım ve sonuna yeni bilgiler ekledim bunları artık herkes biliyo diyenler sorun bakın kimden öğrenmişler ben yazmadan önce kimse bilmiyodu bunları resmen meslek sırrımı açıkladım 2 yılın emeği yatiyor bu konuda
  8. lokokop

İlginç bilgiler

EDİT: Beyler alıntı diyenler alın bakın https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-bİlİnmeyenler.185859/ önceki konumun altına yeni bilgiler ekledim önceki konuyu okuyanlar isterseniz aşağılardan yeni bilgilerden başlayın isterseniz bilgileri tazeleyin ama salak saçma yorumlar yazıp beni...
  9. lokokop

Bunları Biliyormuydunuz ? [Konuya Gir ]

Bazı bilgiler kötü ama güzel olanları da var alıntı yaptım bazılarını
  10. lokokop

Minecraft Enchant Rehberi (Büyü) (Resimli)

Görsel açıdan güzel konu ama içeriğe gelince yanlış bilgi eksik ve asılsız bilgi var.
  11. lokokop

Eriny - Devler - Küçük Şehir

Elinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş. Resimlerden birini masaüstü arkaplanı yaptım.
  12. lokokop

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: lokokop *Sadece Gerçek Adınız: Tolga *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Dantel GraphicsAbone olundu nileppezdel87Abone olundu qdeancAbone olundu Teorik Redstone'cuAbone olundu U-kab...
  13. lokokop

Kingdom Empire Builder , Rehber , Reklamci Pluginer Alımları

Isım: Tolga Soyisim: Çorbacı Yaş(+14): 27.03.2000 14 yaş Skype: live:tolga_08fb Kendini Tanit: Artvin'in Arhavi ilçesinde yaşıyorum. Bilgisayarım minecraftı 55 fps ile çalıştırıyor. 8. sınıfa gidiyorum. Minecraft'ı seviyorum. Zekiyim. Notlarım iyi. İnek değilim. Eğer rehber olarak seçilirsem...
  14. lokokop

Kingdom Empire / Factions-PvP / 1.7.2-1.7.5 / Ts3 / Bol Event / BossEvent / Play.mckingdomempire.net

Lapissiz server istiyordum ama Türkiyede lapissiz güzel bir server bulmak imkansız. Klanımı toplayıp servere gelicem.