LaudresOrg kullanıcısının son içeriği

1. LaudresOrg

PLAY.MCBLUEMOON.COM - 19.01.2024 18:00 AÇILIYOR... Eski Nesil Faction Ortamı - 1.8,1.16 -

Konu tasarımı geliştirilebilir sade olmuş şuanki sunuculara göre. haritalar güzel başarılar dilerim boş bir zamanımda sunucuya giriceğim
  2. LaudresOrg

Bütün masraflar tarafımca karşılanacak sunucu acacağım projesi olan bana ulaşsın

merhabalar projenin tamımını veremem ama 1 yıldır piyasada yokum 3-4 yıllık plugin script bilgim var java az çok biliyorum plugin yazabiliyorum fln script zaten yapıyorum herhangi bir proje varsa bulunmak isterim moderatör geliştirici veya admin ekip alımınız varsa katılırım
  3. LaudresOrg

[SURVIVAL AKTIF!] play.yggdrasillnw.com | Emek SkyBlock & Survival | Madencilik, Çiftçi, Minyonlar, Özel Yetenekler, Kanlı Ay, Meteor & Dahası!

paketi düzenleme geliştirmeye uğraşmayın bence diğer sunucular gibi sağlam paket bulun ilk başta bütün sorunları giderin paketi sadeleştirin sorunlarını sonra sistemleri ekleyin menüleri değiştirin haritaları değiştirin kimse anlamaz
  4. LaudresOrg

hort

hort
  5. LaudresOrg

Altın FasterCraft 2023 | +484 Yeni Eşya • +9 Yeni Büyü • Futbol • Klan • Kumar • Meslek • Boss • Kar Teması | Ve Daha Fazlası..

kanka oynadığım conconcraft lara göre basit olmuş fotolara bakaraktan söyledim forumda bu oyunda şu beni alakadar etmez oyuncuları böyle çekiyorsunuz sonuçta forumdan oyun içi güzel olabilir.
  6. LaudresOrg

GorathMC Box Pvp 1.16.5 gorathmc.mcsunucun.com

konu tasarımı hoş olmuş oyun içi görüntüler hoş başarılar dilerim