Latos10 kullanıcısının son içeriği

1. Latos10

as Crash hatasını Gönderirseniz Yardımcı Olabilirim

as Crash hatasını Gönderirseniz Yardımcı Olabilirim
  2. Latos10

[YARDIM] Modlar Çakışıyo Hangisi?

LotsOMobs İle Olabilir Dene
  3. Latos10

Mine-İmator Animasyona Ses Ekleme

Merhabalar, Bildiğimiz Gibi Cinema 4D Kadar Olmasada Mine-İmator ile kolay Bir Animasyon yapılabilir Ama En Büyük sorunu Sesi Olmaması. Sizede Animasyonunuza Ses Eklemeyi Gösterceğim. Lazım olan Program: Windows Movie Maker 1. Movie Maker I Açıyoruz 2. Yan Tarafa Animasyonunuzun olduğu...
  4. Latos10

LatoPack 1.7.2 V1.0 Beta Güncellenecektir

Mods Dosyasından Plant mega pack Modunu Silerseniz o Moddan kurtulursunuz
  5. Latos10

Sizin kararınız
  6. Latos10

Nasıl Bir Asa İstersiniz ?[MagicalWands 1.3 için fikir alıyorum.]

Modu Tek başınamı Yapıyorsun Yoksa Grup felan mı ?
  7. Latos10

Merhaba Arkadaşlar, Şimdi size kendi yaptığım mod paketini tanıtacağım. İsmi Latopack V1.0 Beta ( 1.7.2 ) Modlar: Optifine Oyun Hızını ve Kalitesini Arttırmak için Kullanılır Motion Capture: Film Yapımcıları İçin Kullanılabilir Elemental Guns: Silah Modu Lucky Block: İçinden Herşeyin Çıkma...
  8. Latos10

Yada Büyü Gücünden Eşya yapan Equivalent Exchange Gibi Mesela Bir Makine Olur Ona 20 Büyü Koyarsın Bir Demir Çıkar Gibi.
  9. Latos10

Büyü Gücünü Cana Dönüştüren? Hayır Bahsettiğim şey Regenleme Değil Ekstra Kalp Ekleme. Edit: Havaya Zıplatan Asada Altına Sağ Tıklarsın Yukarı Uçarsın Önüne Sağ Tıklarsın öne Fırlarsın Altına Tıklarsın Havaya Fırlarsın Önüne Tıklarsın Böyle Fırlarsın Not: Ayak, Kol Ve Eklem hareketlerini...
  10. Latos10

Mod Araştırmaya Dayalı olursa Thaumcraft Dan Yararlanmak iyi Bir Fikir olabilir
  11. Latos10

Mesela Büyü Gücü Olur Her Asa Büyü Harcar Ve Büyü Deposu Olur, Eklentiler İle Asa Gücü Vb. Eklenebilir Ve Bir Makine Olur Moblardan Düşen Şeyleri ( Zombi Eti Vb.. ) O Makine Atarsın O Da Büyü Çıkarır Ve Fazla Xp Büyü Takası Olur Yani Xp leri Büyü Büyüyü Xp Ye Çevirme Gibi Bu Sayede Enchant...
  12. Latos10

Bana Kanal Tasarımı Yapacak

Ben Yaparım Logo Tasarımı Ve İntro
  13. Latos10

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız:latos10 *Sadece Gerçek Adınız: oğuzhan İşimtekin *Yaşınız:13 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2,5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Videoyun,Burakoyunda,Antvenom,TDM,BfchickenGamers,Azelza,KöfteistKöfte,HyPixel,SkyDoesMinecraft,SethBling...
  14. Latos10

Minecraft Bitmeyen Hikaye

Hiçbir Bloğu Kıramayan Steve Bulduğu Köyde Bir Not Buldu. Bu Herobrine I Gören Tek Köylü İdi Ve Mezarında Büyük Bir Hazinenin Olduğu Yazıyordu Ve Ordaki Ölü Köylüye Saplanan Kılıcı Alırsak Herobrine I Öldürme Gücümüz Olacağı Yazıyordu Ama Mezar Herobrinein Koruma Altında Tuttuğu Whitie...
  15. Latos10

Minecraft Bitmeyen Hikaye

Ve Evine Geldiğinde Evi Yanıyordu Steve Hemen Kovalarca Su Getirip Döktü Ev Söndüğünde Not Buldu. Notta: Ben Seni Öldüremiyorsam Seni Hayattan Bezdiririm YazıyorDu İlk Ben Yazdım