Lapynours kullanıcısının son içeriği

1. L

Rankup | Plugin Tanıtımı - Detaylı

Bu Plugin 1.7.10'da calısırmı ?
  2. L

[SK] Oylama

böyle bir konu açılmıştı defalarca sanki ?
  3. L

Sunucudakilerin IP'lerini Öğrenmek ?

/seen oyuncu yazarak görebilirsin.
  4. L

İstek Skript

Çalışmadı.
  5. L

RBFaction | Ticaret | Takas | Kasalar | Rütbe | Sanal Market | Tılsımlar | %0 Hile | 1.8.X |

Eyvallah. Sunucumuz Günceldir Bugları Yavaş Yavaş Gideriyoruz. 1.8.X / RBFaction.Nitrado.Net Güncel güncel ++++
  6. L

İstek Skript

Reis saolda benim sunucuda oyuncudan coin alma komutu su sekilde /bg remmoney %player% 100 bu sekilde ayarlayabilirmisin sana zahmet ? Bide Mesela ben 2 tane rütbe yaptım rankup yazınca karısmazmı onuda ayarlarmısın reis ? bi yardım edin beyler ya.
  7. L

Efsane Kitli Hunger Games - 65 Kit - 36 Map - Birbirnden Farklı Yetenekler - Hile Serbesttir.

Eyvallah. GÜNCEL Sunucumuz Günceldir Eskisi Gibi Yaza Bomba şekilde giriş yapıyoruz :) güncel ++++++ GÜNCEL ++++++++ HerZaman Güncel <3
  8. L

İstek Skript

beyler istedigim su adam rankup yazınca adamdan 100 coin alsın manuadd acemi yapsın örnek benim yapamadıgım su nasıl rütbeleri sırayla atlicak ve birde parası yoksa su else kısmını yapamadım yapan olursa sevinirim.
  9. L

RBFaction | Ticaret | Takas | Kasalar | Rütbe | Sanal Market | Tılsımlar | %0 Hile | 1.8.X |

Neredeyse Çoğu Spigot Premium Plugini Kendi Kodladıgımız Skript'lerimiz Var Sadece Sunucu 1 Saat Bakımdadır Yeni İP Adresimiz = RBFaction.Nitrado.Net Bakım Sona Ermistir İyi Oyunlar RBFaction.Nitrado.net
  10. L

AutoRank Yardım

Beyler Dediklerinizi yaptım baştan tüm rankları ayarladım ancak problem devam ediyor skype üzerinden yardım edicek varmı ?
  11. L

AutoRank Yardım

Beyler sunucuya autorank ekleyince groupmanagerde taglar felan bozuluyor adamın isminin basına birsey gelmiyor ama adama manuadd nick owner yazınca vermis gibi görünüyor verme yazısıda geliyor ancak hiçbir perm ve tag vermiyor autorankı silince permler düzeliyor nasıl çözücem acill bi el atın.
  12. L

Evet Aramıza Yeni Cahiller Gelmiş Hoşgediniz ArmyMC'nin Kurucusu ile beraber açtık bu sunucuyu zaten adam sunucuda kurucu İyi Forumlar GÜNCEL +
  13. L

Kitli HG = RainBox.Nitrado.Net / Faction = RBStoria.Nitrado.Net

Kitli HG = RainBox.Nitrado.Net / Faction = RBStoria.Nitrado.Net
  14. L

- Türkiye'deki kalitesiz düşük RAM miktarına sahip sunucular veya oyuncular için yetersiz olan sunucularda her türlü açıklar bulunuyor,biz bilinen tüm açıkları kapattık. Kapatmaya da devam edeceğiz. - Kaliteli bir Faction keyfi sunmayı kim istemez ki? Biz burada hepsini sunuyoruz! Daha...
  15. L

Görev Skripti

beyler yeni bir faction sunucu açıcam bana bi görev skripti lazım paidranks ve autorank kullanmak istemiyorum örn 50bin money karsılıgında tegmen olucak 1 tane rütbe için oluşturursanız gerisini getiririm Yokmu Yardım etcek beyler ?