kumulkumul kullanıcısının son içeriği

1. kumulkumul

Yardıma İhtiyacı Olan Varsa İceri

Başvuru Formu Sunucumu Kuracaksınız Bir Bilginiz Yokmu ? Öncelikle Ben Sizlere Builder-Plugin Konularında Yardımcı Olabilirim Sunucunuzun İyi Olmasını İstiyorsanız Bir Etki Bırakmanız Gerekir Ben Bu Konuda Sizlere Yardımcı Olabilirim İsterseniz Beni Skype Ekleyin Sizlere Yardımcı Olamaya...
  2. kumulkumul

Yeni Açılmış Sunucuma Alımlar

İsim:Ahmet Soyisim:Alyıldız Yaş:16 skype:kumulkumul128 - ahmet alyıldız (profil resminde astronot var) kod bilgim:Orta Derece tecrebeleri:Bircok Sunucuda Yetkili Oldum Kendi Sunucumu Kurdum Yeterli Bilgiye Sahibim Kendimi Plugin-Addon-Script Gibi Konularda Eğittim Sizlere Her Konuda Yardımcı Olurum
  3. kumulkumul

Builder Alımı Devam Ediyor [Faction]

İsim:Ahmet Soyisim:Alyıldız Yaş:16 skype:kumulkumul128 - ahmet alyıldız (profil resminde astronot var) kod bilgi:Orta Derece tecrebeleri:Bircok Sunucuda Yetkili Oldum Kendi Sunucumu Kurdum Yeterli Bilgiye Sahibim Kendimi Plugin-Addon-Script Gibi Konularda Eğittim Sizlere Her Konuda Yardımcı Olurum
  4. kumulkumul

Pluginer Aranıyor Açil

lazım nerden ilteşim geccez hep forumdanmı
  5. kumulkumul

Pluginer Aranıyor Açil

Skype Yükle Lütfen
  6. kumulkumul

Pluginer Aranıyor Açil

Skype : Ahmet Alyıldız Aşagıya Skypeniz , Adınız Ve Yaşınızı Yazın Ekliyim
  7. kumulkumul

MİMAR ARANIYOR FACTİON 1.7.X

Faction Sunucumuza Mimar Aranıyor. Skype :Ahmet Alyıldız Skypenizi Yazarsanız Sizi Eklerim
  8. kumulkumul

Yetkili Alımı Var Kacırma

YETKİLİ ALIMLARI BİTTİ
  9. kumulkumul

Yetkili Alımı Var Kacırma

Şuanda Elimde 1 Tane Sunucuvar 22 Kişilik 22 günlük sunucuya eklenti eklemeyi bilen adam ederim diyen varsa ortak olarak eklicem ve panele giriş izni vericem panelden sunucunun pluginlerini vb hepsini halletmesi şartıyla eğer güzel bir sunucu yaparsa sunucunun gününü artırmayı düşünüyorum + kişi...
  10. kumulkumul

MCSW pluginer alımı

Skype Ekledim.
  11. kumulkumul

Rush [BedWars] Sunucu

Builder 'den Anlarım - Pluginlerdende Az Cok Anlıyorum Skype:kumulkumul128 * ahmet alyıldız
  12. kumulkumul

Mimar [Builder] Alımları!

Merhaba Eğer Kabul Ederseniz Sizinle Calışmak Eğlenmek İsterim Builderlik Konusunda İyiyimdir Hayal Gücüm Süper Ve Minecraft Gibi Bir Oyunda Bunu Kullana Biliyorum Skypem:ahmet alyıldız - kumulkumul128
  13. kumulkumul

RPG Servera Builder Aranıyor!

Ad Soyad:ahmet alyıldız Yaş:16 Skype:kumulkumul128 - ahmet alyıldız Builderlik Tecrübesi/Kaç Sene:Bircok sunucuda yüksek builder oldum , kendi sunucumu sıfırdan build yaptım * 2,5+ yıl Birkaç Buildinizden Resim:Build resimlerimi yok resim olmama sebebi hic resim cekmedim gerek duymadım.
  14. kumulkumul

[*Sağlam Reklamcı Aranıyor*] (Saglam Reklam Yapıcak Kısı Aranıyor)

Suanda skypede bir sorun yasıyorum acılınca ıkınızıde ekliyicem biraz bekleyin
  15. kumulkumul

[*Sağlam Reklamcı Aranıyor*] (Saglam Reklam Yapıcak Kısı Aranıyor)

Skypeden eklıyıcem kabul edın