kralseko40 kullanıcısının son içeriği

1. K

Video Çekmek İçin Arkadaş Arıyorum

Sa Beyler Kendime Video Arkadaşı Arıyorum Şartlar: Mikrofon Olucak ses kalitesi iyi olucak Video Çekeceğim Zaman Hemen Gelicek. Skype Olucak. Mcsg Giren Hesapı Olması Lazım Skype: serhatreis.1453
  2. K

12-15 Yaş Arası Micli Skypeli Arki Aranıyor

3. K

Kanalıma Mcsgde Videolar Veya Başka Serverlerde Videolar Çekicem.

Arkadaşlar Kanalıma Video Çekicem Gelmek İsteyen Skype Adresim Ve Kanalım Aşağıda Bulunmaktadır. Skype: Serhatissi45 Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCm1A0VlRqbwVUAiuF6Wmcqg
  4. K

Cape İsteyenler Skype Ulaşabilir.

5. K

Server KURUCAM Bakarmısınız

Ailem Maddi Durum Sıkıntısı Var Arkadaşlar İnternet Üzerinden Para Kazanıyorum Para Toplamak İçin İşte Çalışıyorum İnternet Üzerinden Para Kazanırım Diye Böle İşlere Kalkışıyorum
  6. K

HeroBrine Filmi Çekicez

Yk Skype Şart
  7. K

Server KURUCAM Bakarmısınız

En Çok Gelir Getiren Hangi Sunucu Olabilir ?
  8. K

Alımlı Sunucumuz Koş Koş Koş!! Bu Fırsatı Kaçırma

Bende Moderator Olurum Sabah 10dan akşam 11.30 A Kadar Açığım
  9. K

HeroBrine Filmi Çekicez

Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben HeroBrine Filmi Çekicem Hertürlü İşlemleri Görüldü Mimarisi Falan Filen Bitti 4 Arkadaşa İhtiyaç Duyuyorum : Ulaşmak İsteyenler: Serhatissi45
  10. K

HeroBrine Filmi Çekicem

Gel Serhatissi45
  11. K

HeroBrine Filmi Çekicem

Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben Serhat Kanalıma Herobrine Fİlmi Çekicem 5 6 Arkadaş Arıyorum Mimari İşlemi Bitmek Üzere Senaryo Bitti Kameraman Hazır
  12. K

Kanalıma Video Çekicem

Herkese Merhaba Ben Serhat 14-15 Yaş Arasında Bu Yaştan Büyükte Olabilir. Kanalıma Video Çekicem Benimle Eşlik Etmek İstiyorsa Facebook Veya Skype'da Ekleyebili Skype: serhatissi45 Facebook: https://www.facebook.com/Serhat.issi.4
  13. K

Abi Senden Allah Razı Olsun :)

Abi Senden Allah Razı Olsun :)
  14. K

Sa Abi Ruhlu Ev Texture Packini Kullanabilirmiyim Map Yapıcamda

Sa Abi Ruhlu Ev Texture Packini Kullanabilirmiyim Map Yapıcamda
  15. K

Minecraft Filmleri Çekiceğim

herütrlü bir film