koray5265 kullanıcısının son içeriği

1. koray5265

[Play.ExterCraft.TK] 1.8.x Spigot / Tabela Ench / Açık Arttırma / Trade / At Çağırma / YENİ AÇILDI !

Müthiş bir server.Hiç takmayın Hacker derdi falan yok. Emeğinize sağlık.
  2. koray5265

Pucket Network Rehber Alımı

Ad Soyad: Koray Taşkın Skype: koray9556 Yaş: 16 Minecraft Tecrüben Nedir: Oyuncuları Eğlendir Sorularını tek tek, cevaplarım ayrıntılı bir şekilde Ve oyuncularla Hiç kavga etmem Günde Kaç Saat Onlinesin: 8 Neden Seni Seçelim ?: Oyuncuları Eğlendiririm,Arkadaş gibi davranırım,Kavga etmem ve Asla...
  3. koray5265

FairOnes 1.7.2 Hub Server ACİLLL!! (admin rehber ve reklamci aranıyor!!!)

@MetehanYildirim en kısa sürede Başvurular Değerlendirilecektir
  4. koray5265

Korayccxx

Korayccxx
  5. koray5265

Kitpvpye yeni kitler eklenecek takipte kalın bu arada tabletten giriyorum
  6. koray5265

@SERDARCSKN ne tür pluginler yazıyorsun söylermisin ve skype
  7. koray5265

Alımlarımız Bitmişdir Reklamcı alımlarımız var @ufukt14789 siteye kredi yüklemeyi yaparsan minnettar kalırız saolasın
  8. koray5265

BAŞVURU FORMU AD: koray YAŞ:16 TECRUBELERINIZ (LUTFEN GERCEKCI SEYLER YAZIN): Tecrübelerim pluginlerden anlarım worldedit worldguard holograpic display vb. BASVURDUGUNUZ YETKI: admin BILDIGINIZ DEGISIK PLUGINLER: Authme Siteden Kayıt Olma Special Eklenti sıgmas diye yazmadım VARSA KANALINIZIN...
  9. koray5265

2. sosyal medya Gift kod yarışması

Katıldım umarım kazanırım :)
  10. koray5265

[SlimeTeam] Silahlı/Faction/Nitrado Kalitesiyle/Boss/Eğlencenin Yeni Yeri

IP'MIZ:SlimeTeam.nitrado.net <3 <3 <3 <3 -Serverımız Nıcın Kuruldu Sorusuna Karsı Cevaplarımız ? Serverımız Tamamen Oyuncularımız Icın Kurulmustur Hatta Bazı Belırlı Gunler Vip Satısları Oyun Parayla Satıcaz Normal Paralı Satıslar Sınırsız Ama Oyun...
  11. koray5265

Merhabaar yardımınız lazım

verirsen sevinirim
  12. koray5265

MarkerCraft / Faction Wars / Rehber Builder ve Reklamcı Alımı /

Ad : koray Soyad : taşkıran Yaş [En Az 15] : 16 Skype [Mikrofon Zorunlu] : koray9556 Oyun Hakkında Bilgin : Var Kaç Yıldır Oynuyorsun : 5 Deneyimlerin [Örnek Olarak Bir Server Vermeyenin Alınma İhtimali Yok] : mckral serverinde rehberdim baş rehber
  13. koray5265

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: koray5265 *Sadece Gerçek Adınız: koray *Yaşınız: 16 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: JeromeASF *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Zaman zaman *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa: yok