kimgtaiv kullanıcısının son içeriği

1. kimgtaiv

Application Build for Team Ronin - Chyron

elinize sağlık
  2. kimgtaiv

Collecting Planets - Chyron

gerçekten çok hoş olmuş
  3. kimgtaiv

hadi adminleri eleştirem

eren bulubul banlanacak
  4. kimgtaiv

hadi adminleri eleştirem

başlıyorum neria991 _> egolu ve kendini üstün görüyo bence bu arada çok ban atıyo ama yaptığı işler düzgün oluyo cemodan sonra en sevdyim cemotr_> onilne olan ppsinde saçma bi foto olan abimiz, mevlananın kuzeni <3 <3 (en sevdiğim cemo) yaman_> ajitasyon manyakwolf_> iyi biri bu çok sessiz ve...
  5. kimgtaiv

Entity Team > Llysia Hub Spawn

güzel olmuş emeğe SAYGII :kaş:
  6. kimgtaiv

CraftMania Skyblock Server [Skyblock Kalitesi ile] [1.7.9 - Sade Spawn]

Bilgi ve server açıkları düzeltilip kapatıldı. Oyuncuları beklemekteyiz :) sunucu aktiftir
  7. kimgtaiv

Olympos BT # Faction map #

Edebinizi takının şurda gayet de güzel
  8. kimgtaiv

CraftMania Skyblock Server [Skyblock Kalitesi ile] [1.7.9 - Sade Spawn]

______________________________________________ CraftMania Skyblock Server ______________________________________________ CraftMania.nitrado.net 1.7.9 24 SLOT (ARTTIRILACAKTIR) ________________________________________________________________ Merhaba arkadaşlar sizlere sunucumuz olan Skyblock...
  9. kimgtaiv

elveda

yalan bunlar hayvan gibi geri gireceksiniz ama işte gösteriş için .herkes beni görsün veda ettiğimi diye . zavallıca bi hareket gitmek isteyen çeker gider arkadaşlarına ve sevdiklerine söyleyip burda reklam yapıyosunuz sonra geri dönüyosunuz
  10. kimgtaiv

Acilen yardım skripterler pluginerler !

Ya hayır orijinal olması gerekmez varya şu serverlerde rütbe plgini onu soruyorum ? :D
  11. kimgtaiv

Acilen yardım skripterler pluginerler !

Merhaba arkadaşlar benim bir isteğim var, rütbe plugini gibi bir plugin lazım ama rütbelerin adlarını kendim düzenlemek ve atlayacakları parayı kendim belirlemek istiyorum. Nasıl yapabiliriz ?
  12. kimgtaiv

[GolGumbaz] By Tzadikel

Sader olmadan daha guzel oluyor sil
  13. kimgtaiv

[GolGumbaz] By Tzadikel

ne güzel faction spawnı olur bundan ama hala satmadınız bana
  14. kimgtaiv

[GolGumbaz] By Tzadikel

Kisa zmnda ynisini bekliyoruzz