keremmertzww kullanıcısının son içeriği

1. keremmertzww

||mc.WinterGamersB.com||Faction||PvP||Boss||

@TaylanEfendi Sence çalıntı map değimi isim + map ?
  2. keremmertzww

Jaeger Team - SURVIVAL SERVER - 1.7.2 - Kiralık Pazar/Tarla/Ev Sistemi - Açık Arttırma Sistemi -

Server Mükemmel bence vipler uygun spawn birazdaha geliştirilebilir ve yardım panoları düzenlenebilir ama server sonuç olarak MÜKEMMELgüncel
  3. keremmertzww

Jaeger Gaming / %100 FACTİON / 2 AYDIR AÇIK /Boss Sistemi / 1.6.4 / 70/70 FULL REKORU/ TS3 Destek

güncel +40 online+35 onlinegüncel+40 online go
  4. keremmertzww

BLACKZ YAPTI

BLACKZ YAPTI
  5. keremmertzww

Facebook Sayfamıza Destek Olursanız Seviniriz. Bilgi,Sorun,Soru vb.her şey cevaplanır.

ÖNCELİKLE MERHABA MİNECRAFT USTALARI ! :D SİZİN İÇİN SAYFA OLUŞTURDUM VE 4 ADET ÇEVRESİ SAĞLAM +14 ADMİN ARIYORUM ! SAYFANIN AMACI : SAYFAMIZDA OYUN İÇİ SORUNU OLAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAKTIR. İLERİKİ ZAMANLARDA EĞER SAYFA +500 OLURSA 16 ADET GİFT CODE ÇEKİLİŞİ YAPACAĞIZ. ADMİNLİĞE...
  6. keremmertzww

buyur kardeşim

buyur kardeşim
  7. keremmertzww

Jaeger Gaming / %100 FACTİON / 2 AYDIR AÇIK /Boss Sistemi / 1.6.4 / 70/70 FULL REKORU/ TS3 Destek

teşekkürlergüncel +55 online.güncel+40 Online+45 online+60 ONLİNE
  8. keremmertzww

Survival Games,Creative,Skyblock,Survival Vipleri ve permleri ayarlı group manager arıyorum help !

rica ediyorum böyle bir şey lazım server kurucam ama bulamadım
  9. keremmertzww

Photoshop - Logo Çalışmaları - İstek Üzerine Yapılır.

Jaeger Gaming Diye yaparmısın bir tane
  10. keremmertzww

SERVERİMDE KLASS VE TARAF SEÇME PLUGİNİ YAPARMISNIZ RİCA EDİYORUM PARA VB ŞEYLER SORUN DEĞİL...

SERVERİMDE KLASS VE TARAF SEÇME PLUGİNİ YAPARMISNIZ RİCA EDİYORUM PARA VB ŞEYLER SORUN DEĞİL LÜTFEN TEK EKSİK ONLAR