kayhan20 kullanıcısının son içeriği

1. kayhan20

Web Site tasarımcı

Web Site tasarımcı
  2. kayhan20

MMORPG Stili Hazır Web Sitesi -

Satışa teşvik edicek içerikler kaldırıldı. Skye adresinden gerekli sahiplerine veririm. Ayrıca kuralların forumun içinden bir bölüm olduğunu unutma. Takip edilmesi lazım fakat etmiyorum.
  3. kayhan20

Forumu takip etmiyorum :huh:
  4. kayhan20

Bir çoğumuz sunucusuna yardımcı kanal eklemek ister. Aramızda bu beceriye sahip olamayan sunucu kurucuları illaki vardır. Sizler için hazırladığım web sitesine önce bir göz atalım ondan sonra devam edebiliriz. İlk adım Web sitenin görsel arşiv ve genel tasarımına bakmak; Gördüğünüz...
  5. kayhan20

Bir çoğumuz sunucusuna yardımcı kanal eklemek ister. Aramızda bu beceriye sahip olamayan sunucu kurucuları illaki vardır. Sizler için hazırladığım web sitesine önce bir göz atalım ondan sonra devam edebiliriz. İlk adım Web sitenin görsel arşiv ve genel tasarımına bakmak; Gördüğünüz...
  6. kayhan20

AtinaSaga MMORPG Metin2 temalı sunucu kurucusu...

AtinaSaga MMORPG Metin2 temalı sunucu kurucusu...
  7. kayhan20

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Biyerden sonra kaliteli olmaya başlayın artık.Kısaca kendiniz olun veya hayalinizdeki neyse onu yapın veya hedefinizdeki...
  8. kayhan20

MineCraft 1.8.1 Plugin Paketi - Eğlence Portakalı

-_- Uzun bir süre sahalarda olmayınca unutuyoruz işte
  9. kayhan20

Teşekkürler birdahaki güncellemesinde değerlendiricem *Hatta hemen şimdi yüklesem iyi olur :) Çok saol
  10. kayhan20

*Öncelikle videoda belirttiğim gibi Oyundaki görünümleri türkçe orada Türkçe komut yazmıyordu Türkçe Mesaj v.b belirtmek istedim. *Combat ile ilgili önerin içinde teşekkürler ben CombatLog'a alıştığım ve güzel güzel kullandığım bir plugin ve "ComabatLog" değil CombatLog. *Vault'a gelelim daha...
  11. kayhan20

x

"itemizer" Adlı plugin senin işini çok rahatlatıcak ve çok kapsamlı bir item ismi değiştirme plugini...
  12. kayhan20

Şu Pluginin Adı Ne?

Bildiğim kadarıyla SexyMOTD...
  13. kayhan20

Hepinize merhaba arakdaşlar,daha önce bu plugin paketinin 1.7.2 versyonu çıkmıştı bizde daha önce yaptığımız farklı plugin paketi yerine bu kaliteli plugini 1.8'e güncelledik.1.7.2 Plugin paketinin adı High expectation bu paketi v.2.0... Facebook: https://www.facebook.com/EglencePortakali...
  14. kayhan20

WebSitesi tasarımcı

WebSitesi tasarımcı
  15. kayhan20

ShadowOnline RolePlay Yakında.. - [Yeni Nesil 2000'li Yıllar]

Bu konuyu böyle açıyorsun ya sunucuyu 1-0 yenik başlarsınVe ayrıca müziği ve video konseptini iyi çalmışsın: