Kaan3 kullanıcısının son içeriği

1. K

Gerçek Factions Wars'mı İstiyorsun ? SonTurkMC.nitrado.net

############################### < SonTurkMC Faction PvP Krallığı > ############################### || Server IP : SonTurkMC.nitrado.net || ||Web : Web kapatıldı,yeni açılacak. || || Sürüm : 1.7.2 || || Kapasite : 24 SLOT || || Kapanma Riski: Yok || ###################### @Bilgilendirme...
  2. K

[Crazycraft] 1.7.2 Faction başvuru yapmalı 39 /warp'lı 0 Lag Server.

*KURALLAR* *DİN, DİL, IRK VE SİYASET YAPMAK KESİNLİKLE YASAK CEZASI OYUN İÇİ JAİL.* *KÜFÜR ETMEK KESİNLİKLE YASAK CEZASI OYUN İÇİ JAİL,.* *HİLE AÇMAK OYUNCU DOLANDIRMAK KESİNLİKLE YASAK CEZASI SÜRESİZ BAN.* *BUG YAPMAK SERVER AÇIĞINI BULUP YARARLANMAK YASAK CEZASI SÜRESİZ BAN.* SERVERİMİZ İLE...
  3. K

Crazycraft Faction Server 0 lag 39 /warp

*KURALLAR* *DİN, DİL, IRK VE SİYASET YAPMAK KESİNLİKLE YASAK CEZASI OYUN İÇİ JAİL.* *KÜFÜR ETMEK KESİNLİKLE YASAK CEZASI OYUN İÇİ JAİL,.* *HİLE AÇMAK OYUNCU DOLANDIRMAK KESİNLİKLE YASAK CEZASI SÜRESİZ BAN.* *BUG YAPMAK SERVER AÇIĞINI BULUP YARARLANMAK YASAK CEZASI SÜRESİZ BAN.* SERVERİMİZ İLE...
  4. K

Minecraft arkadaşı arıyorum ...

12 yaşindayim minecraft serveri açabilirim.skypem yok ama
  5. K

Cant Reach Server

yok
  6. K

Cant Reach Server

ya bütün serverler kapalımı ne alsam ne yapsam pixel mi mc.minecraft minecraft server sitesine giriyorum (reklam olmasın) bütün serverleri denedim cant reach bütün serverler allah aşkına lütfen yardım edin
  7. K

Cant Reach Server

bütün serverlerdede bu hatayı veriyor gittigim her server kapalı
  8. K

Cant Reach Server

Bütün serverlerde bütün büütüüün serverlerde bu hatayı veriyor.Güvenlik duvarım kapalı anti vürüslerde kapalı.Resmi serverler bu sitedeki hiç bi servere giremiyorum.Bu yaklaşık 3 haftadır var lütfen biri yardım edsin