kaan113 kullanıcısının son içeriği

1. K

UltraSystem PVP Arena [1.8] [3 Class Seçeneği]

Merhaba arkadaşlar.Yeni yaptığım bir harita ile karşınızdayım.Bu harita tamamen arkadaşlarınızla PVP atmanız içindir.En fazla 2 kişiliktir.PVP içinde ok ve çakmak yok çünkü bana göre 3 class size yeter. CLASSLAR Savaşçı - Deri Kafalık , Demir Zırh , Deri Pantalon , Demir Ayakkabı , Elmas Kılıç...
  2. K

SkyJump Survival [Skyblock Tarzı] [İlk Skyblock Tarzı Haritam]

Merhaba arkadaşlar.İlk skyblock tarzı yani "sky" tarzı haritamı yayımlıyorum.Biraz hatta baya acemi oldu birkaç açığım da çıkabilir.Neyse,fazla uzatmayacağım,kurallara uyun,görevleri sırasıyla ve düzgünce yapın. RESİMLER: ADA: YÜNLERİ YERLEŞTİRECEĞİNİZ YER: XP SHOP: XP KASMA YERİ...
  3. K

Minecraft Mapper Ekibi Toplaniyor !!!

Katılabilirim.Build ve redstone'um iyidir.
  4. K

Köylülerin büyük aşkı... Bebek köylü nasıl oldu ?

Ahahahahaha xD Güzel olmuş ahahahahaha :Trolpololoololol
  5. K

Redstone dersi.1 MAP

Devrelere yeni başlayanlar için iyi bir map.Tebrikler....
  6. K

Bilgilendirme Forum Rütbeleri

Çok güzel olmuş...
  7. K

Jail_sfisyan (Kaan113 yapımıdır)

Merhaba arkadaşlar.3,5 gün kadar uğraştığım bir süre sonucunda bu mapı yaptım.İnşallah beğenilir. Link: Resimler: Oynanış: Komutcu ilk olarak cs'de komut vermiş veya cs komutlarını bilmelidir.Ts3 veya skype'tan grup (ts3 tavsiye edilir) açılır ve komutcu gelen ses ile seçilir ve komutu...
  8. K

[ADV.] NoName [XxBrKyCsTxX]

Bunun rar kodu nedir? Bulamadımda???
  9. K

Minecraft İlk Haritam:Zombie Attack Beta

ömerf,zaten adı üstünde "Beta".
  10. K

Minecraft İlk Haritam:Zombie Attack Beta

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere yapıcağım bir haritanın betasını sunmak istedim.Mapta ne denirse yapın.Zorluk modunu easy yapın. Link:İndir İnşallah beğenirsiniz. Resimler: