Josh77 kullanıcısının son içeriği

1. Josh77

Beyler Lütfen Acil Yardım Edebilirmisiniz!

Yok Bulamıyorum Video da Gösteriyor Bu Zırhı İndirme Linkinden İndiriyorum Yok! Lütfen Yardım Edin
  2. Josh77

Sağol Kardeşim Bir Tane Buldum İndiriyorum Bakıcam
  3. Josh77

tamam kardeşim bakıyorum
  4. Josh77

Kardeşim :D resmini Atmayı Unutmuşum Zırhın Ekledim Texturepackin İsmini Filan
  5. Josh77

Öncelikle Selamün Aleyküm Arkadaşlar Şu Anda Bir Adventure Map Yapıyorum. Adventure Map İçinde Bir Texturepack Yapmaya Başladım Forumlarda Dolanırken Bir Texturepack e Rastladım İsmi Dokucraft. Çok Güzel Bir Zırhı Vardı. Fakat İndirmeme Rağmen Zırhı Bulamadım, Biraz Araştırdım Sanırım Sitesinden...
  6. Josh77

Arkadaşlar Lütfen Acil Yardım!!!

kardeşim bilgim yok değil sadece bunu öğrenmek istiyorum kendi imkanlarımla bulamadım suçmu ?
  7. Josh77

Arkadaşlar Lütfen Acil Yardım!!!

Arkadaşlar Öncelikle Selamün Aleyküm, size bir sorum olucaktı. Arkadaşlarla bir MMORPG server kurmaya başladık, ben şu anda class skilleriyle filan ilgileniyorum. Süreli olarak enchant basma gibi bir şey varmı mesela bi kılıca 1 dakikalığına keskinlik 3 gelicek sonra gidicek filan bunu...
  8. Josh77

Rise of Realms MMORPG - Kayra Projesi - Mimar Alımı

Başvuru Kabul Bildirimi Skype Üzerindenmi Gelecek ?
  9. Josh77

TÜRKÇE ÇEVİRİ

Payday 2 yi çevirirsen efsane olur
  10. Josh77

[Acill...!] Texturepack İstek

Sağol kardeşim Payday 2 texturepackinde vardı ondan aldım. :)
  11. Josh77

[Acill...!] Adventure Map Soru

Çok Sağol kardeşim :)
  12. Josh77

[Acill...!] Adventure Map Soru

Merhaba Arkadaşlar , Bugün Bir Adventure Map Oynadım Ve Size Bir Sorum Olucak , Mapta Elime Bir İtem Geldi İtemin Üstünde Şu Yazıyordu 'Konunabilir Bloklar : Katman Kayası' Acaba Bunu Nasıl Yapıyorlar . Acil Yardım Ederseniz Sevinirim . Şimdiden Çok Sağolun :)
  13. Josh77

[Acill...!] Texturepack İstek

Öncelikle Selamün Aleyküm , Ben Kendi Adventure Mapim İçin Texturepack Yapıyorum . Sizden İsteklerim Olucak , İlk Olarak , Takım Elbise Zırh (Mesela Demir Zırh Takım Elbise Olucak) , Texturepacki Ses Efektli Yapıcam Bu Yüzden İkinci Olarak Gerçekçi Silah Ve Gerçekçi Sesler Bulabileceğim Bir...
  14. Josh77

[1.8.x] Morlight MC / play.morlightmc.com / %0 Lag / Factions / Klan Savaşları / Kısa Süre Lapis

Serverda hic rehber olmuyo ara sira moderatorler giriyo o kadar alim yapin ya lutfen.