Jigsaw13 kullanıcısının son içeriği

1. J

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

adam SHERLOCK HOLMES maaşallah Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. J

Minecraft Komut Bloğu tüm kodlarını verebilir misiniz?

nasıl giriliyr ona kardeş Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. J

Komudu sadece birkere kullanabilme ve .....

bir şey anlamayan sa-de-ce ben miyim? Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. J

1.4.7 'de kendime ait tuzak yaptım.

haklısın kardeş :D SAW mapı yapıcağım için tuzak üretiyorum.. Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. J

Üsttekinin adını bilebilir misin?

o değilde popi oldu pylaşımım B| Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. J

Kızıltaş(Redstone) neden duvara olmuyor?

anlamadın sen dur foto çekip detaylı anlatim.. Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. J

Altına TNT koymuştum TNT siz kapı tuzağını biride paylaşmıştı Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. J

F2 ss değil mi oyun da? ben telefon ile çekmiştim.
  9. J

Üsttekinin adını bilebilir misin?

bilemedin.. Üsttekinin adı Ahmet Kaan Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. J

Yeni skinim sizce nasıl olmuş ?

sağol bro :) Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. J

Yeni skinim sizce nasıl olmuş ?

ilginç, 1.4.7'de oluyor mu? ve de detaylı anlatabilir misin Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. J

Minecraft Filmi mi Çekeceksiniz? O Zaman Bu Konuya (Mini Rehber) - ZorinTR

ilk videoda ki kameramana koptum :D ben rol konusunda iyiyim ama yalnız ses konusunda iyi değilimdir. Kameraman konusunda becerebilirim belki :D
  13. J

Kızıltaş(Redstone) neden duvara olmuyor?

Beyler ben bubi tuzağı yapıyorum bilirsinizdir. Peki kızıltaşlar duvara neden koyulmuyor, 2 si alt 2 si üst yapışkan piston yapmıştım ama olmadı yani bi türlü ayarlayamadım sizce nasıl yapabilirim.
  14. J

Film önerisi olan ?

:D Testerenin serisini izle, Chucky'yi izle, Hallowen Michael Myers'i izle [emoji6] [emoji6] [emoji6] [emoji5]
  15. J

Youtube ?

1. Cfosspeed indir kur dene 2. dns yi yandex dns yap 3. wi fi giriyorsan sorun normaldir 4. fazla özür dilerimgrafik sitelere girme.