ємιя6155 kullanıcısının son içeriği

1. Є

Ftb ultimate pack çalışmıyor

arkadaşlar ben ftb 1.2.4 cracked kullanıyorum mindcrack pack açılıyor ama ultimate pack açılmıyor extrabees ve thaumbees i sildiğim halde , ama hata yok hiç açılmıyor launch a basıyorum açılmıyor
  2. Є

Minecraft Televizyon Yapımı

çalışmazki :D ama modla belki çalışan delivizyonlar olabilir :D
  3. Є

Minecraft Televizyon Yapımı

Merhaba arkadaşlar işte videolu olarak Minecraft Televizyon yapımı :)
  4. Є

Minecraft X - Ray Bug [resimli Anlatım]

Merhaba arkadaşlar resimli anlatımdaki gibi yaparak yerin altını görebilirsiniz.Boşluğa girince kolu çekmeyi unutmayın. Gerekenler: 2x yapışkan piston 3x redstone 1x şalter 2x glowstone Yapımı: makinemiz hazır şimdi boşluğa giriyoruz ve kolu çekiyoruz (yerin altını gördükten sonra çıkmak...
  5. Є

Helal :D

Helal :D
  6. Є

Yeni İmzam Nasıl Olmuş ?

Sadece arkadaki duvarı internetten aldım :D Ordaki çar zaten benim çarım Yazıyıda ubran jungle fontuyla yaptım
  7. Є

Yeni İmzam Nasıl Olmuş ?

Merhaba arkadaşlar ben kendime yeni imza yaptım nasıl olmuş ? (Birde ben forumun ima kuralları varmı bilmiyorum ; bir yanlışlık varsa söylersiniz )
  8. Є

Etkinlik Minecraft Türk TV Yarışması Başlıyor !

zaten saat 19:30 da cumartesi yayınlancak
  9. Є

Etkinlik Minecraft Türk TV Yarışması Başlıyor !

Gift Code devam ediyor mu ?
  10. Є

ArkadasLar Lütfen Yardım Edin Nerdeyse 1 Aydır Uğraşıyorumm

Eskiden öyle bir şey vardı doğru ama artık yok nedeni ise bazı insanların mineshafter'e girip hesaplarını premium yapması .. Oyunu satın alırsan user name alıyosun zaten :)
  11. Є

Özel mesaj nasıl gönderiliyor :D

Özel mesaj nasıl gönderiliyor :D
  12. Є

Minecraft Rehber bölüm 1 : İlk Gün İlk Gece Hayatta Kalmak Emir

zaten çekmeyi düşünmüyorum hunger games çekicem , 2 bölüm çektim bıraktım rehberi :D
  13. Є

bide laflarına dikkat et birini eleştirmeden önce kendine bak
  14. Є

Bilgisayar laptop ve mikrofon bilgisayarın içine bağlı yani benim sesim gelmiyor o yüzden çoğu söylediğim şey duyulmuyor ve klavyenin sesi sanki silah sesi gibi baskın çıkıyo mikrofonun sesini kıssam bu sefer bağırmak zorunda kalıyorum