Javatist395

Merhaba arkadaşlar benim adım Yağız soyadım Yalçın. Kendimden bahsetmem gerekirse Pertevniyal Lisesinde 3. sınıftayım hobilerim spor yapmak ve yazılımla uğraşmak. Yazılımla uğraşmak demişken uğraştığım yazılım dilleri Java, C#, Lua, Python, D ile uğraşıyorum tabi ki hepsinde uzman değilim hani C# ve Java'yı baya biliyorumdur fakat onlar ile yazdığım programı C++ ile yazamam neyse hikayeme devam edeyim. Bazılarınız elbet biliyordur Türkiye'de bir Java komünitesi yok veyahut ben bulamadım. Java ile yapılmış programlar, oyunların olduğu forumlara baktım ve Minecraft isimli oyun cidden ilgimi çekti başka adam akıllı komünite yoktu Türk olarak da bu forumu buldum. Bu forumdan bir kaç kişinin bu işlerle ilgilendiğini üye olmadan önce görmüştüm, Java pek profesyonel olduğum bir dil değil fakat üniversitede bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum, bu bölüme girmek isteyen arkadaşlarım hatta giren arkadaşlarım var onlara sorduğumda Java ve PHP'nin iki şart dil olduğunu söylediler fakat Java bilgim az, PHP bilgim ise sadece syntax ve bir kaç döngüden ibaret. Bir başka sevdiğim şey olarak anime izlemenin özellikle One Piece'in bir hayranıyım ve güncel olarak takip ettiğim bir anime, onun dışında 20-30 tane bilindik animeler izlemişliğim var. Müzik olarak Nightcore ve Rock ve Dubstep'i çok severim en sevdiğim grup olarak Duman'ı örnek verebilirim.
Doğum günü
16 Nis 1999 (Yaş: 25)
Meslek
Öğrenci