janhendix2 kullanıcısının son içeriği

1. janhendix2

Yardım NameTag Sorun

Merhaba, Oyuncuların baş harfleri gözükmüyor örnek veriyorum bu oyuncunun ismi Deneme, eneme olarak gözüküyor. farklı hesaplarda'da denedim baş harfleri gözükmüyor ne yapabilirim lütfen yardım, hangi ayarı değiştiricem. (luckperms vs nametag yüklü) hata nereden kaynaklı bilmiyorum.
  2. janhendix2

[ALGORİTMASI HAZIR] İstek Seviye Skripti

Merhaba arkadaşlar algoritmasını hazırlamış olduğum seviye skriptini yapabilirmisiniz? Algoritması: https://i.hizliresim.com/MdQOLg.png Hedefim: Oyuncuya Exp değişkeni tanımlamak Kurt, Zombi vs kestiği yaratığa göre expsini arttırmak Expsi belirli bir seviyeye gelince Group Manager ile Seviye1...
  3. janhendix2

[ ALGORİTMASI HAZIR İSTEK ] Seviye Skripti

Merhaba Arkadaşlar sunucuma seviye skripti yapmam gerekiyor. Skriptin algoritmasını hazırladım sizden ricam bu algoritmayı kod haline çevirirmisiniz. Arkadaşlar kendim algoritmasını yazdım eksik varsa düzeltme yaparak yardımcı olabilirmisiniz ? ALGORİTMASI : https://i.hizliresim.com/MdQOLg.png
  4. janhendix2

İptal konu #

Servara Biraz Bakındım Facebook Sayfası Üzerinden Güzele Benziyor Alımlar Devam Ediyormu ? Birde Başvuru Formunu Skype ile Göndercez Değilmi ?
  5. janhendix2

Konunun Silinmesini Rica ediyorum.

6. janhendix2

LhWx ve xEndlessV2 öncelikle iyiki bir dünyanın en iyi sunucusunu yapıcam dedim hypixel gibi neden olmayalım hypixel'in adamlarını satın alsak para ile bütün oyunları kendimize kodlatırız en iyi builderi alsak para ile biz buraya hayal kurmaya degil yapmaya geldik reklam konusuna gelincede...
  7. janhendix2

Yorumunuz İçin Saolun LifeMC
  8. janhendix2

Yorumlarınız İçin Saolun Fakat Reklamcı konusunu yanlıs anladınız her seye bir acıklama yapıcagım fakat birdaha açıklama yapmak istemiyorum rehberler güzel bir konu açıcak forumlarda reklam yapıcak sırf bunu yazmadıgım için beni eleştirdiniz tamam sizde haklısınız bunu düşünmemiş olabilirsiniz...
  9. janhendix2

Usta 10kisi ile baslatıcam sunucuyu server bakımı bitince yükselticem 10 slot degil yani yanlıs anlama :)
  10. janhendix2

Ne Alımı yapmak istediniz lütfen belirtin !
  11. janhendix2

12. janhendix2

MİNECRAFT PLUGİN

Merhaba iyigünler bana canavar kesince level atlayacak bir plugin lazım aynı metin2'deki gibi slotları kesince 1lvl olucak lvl sınırı 99 olucak slotları kesince level atlayacak, birde mesala aynı metin2'deki gibi sıralama puanı diye birsey istiyorum mesala lvl atlayınca sıralama puanı artıcak (...
  13. janhendix2

Profesyonel Projede Yer Almak İstiyen HUB SUNUCUYA YETKILI ARIYORUZ

Alımlar Tüm Hızıyla Devam Ediyor.. Acil Biligili Arkadaşlar Eklesin Alım Devam Ediyor ...
  14. janhendix2

başvuruları skype ekleyerek yapınız
  15. janhendix2

Merhaba Arkadaşlar Yeni Sunucumuza Takım Arkadaşı Arıyoruz. Şartlar: Yetkili Olmak İçin İlk Önce +15 Yaşında Olmanız Gerekiyor. Tecrübeli Olmanız Gerekiyor. Oyuncularla Aranız İyi Olması Gerekiyor. Bir Skype Hesabına Sahip Olmanız Gerekiyor. Günlük Ortalama 4-5 Saat Online Olmanız Gerekiyor...