JackC kullanıcısının son içeriği

1. JackC

_DEAD STOREY_ ßy Sakarat15 |

Tebrikler dostum güzel bi map olmuş oynama fırsatım olunca devamını getiririm
  2. JackC

Bilmece ''Filmden Alıntıdır''

Beyler film böyle ve cevabı veriyorum Aslında hayır yada evet demiyeceğim Baltanın Altı ve üstü değiştiği için farklı bir balta Baltanın önce altı sonra üstüğü değişti ama ikiside aynı anda değişmediği için aynı balta Kolay gelsin ;)
  3. JackC

Cevapsız sorular

Oh Well.. Şu ayakkabı olayını hala merak ediyorum
  4. JackC

Cevapsız sorular

:) Olmamasının nedeni büyük ihtimalle benim saçma sorularım olduğu içindir :3 Mantık konusunda benimde hoşum gitti yazdığınız şeyler zamanınız olursa bi ara tanışmak isterim :3
  5. JackC

Cevapsız sorular

Belkide görmüşsündür fakat unutmuşsundur :)
  6. JackC

Cevapsız sorular

Çoğuna cevap vermişsin teşekkürler bilgili insan.Diğer 2 soru hakkında'da herhangi bir yorumun varmı ?
  7. JackC

Cevapsız sorular

Belki cevaplarını biliyor olabilirsiniz söylemekten çekinmeyiniz lütfen.''Googleya sor'' dememeniz'i istiyorum sadece Arılar bizim için bal üretiyorlar peki bizim için olduğundan haberleri var mı ? Yoksa kendi tercihleri olduğunu düşündükleri için mi böyle yapıyorlar dur durak bilmeden...
  8. JackC

Tek derdin o olsun canlandırırız :) Bilmeceye yoğunlaşmanı öneririm film'i izlersen zaten ölümüne psikopat bi film olduğunu anlarsın Film[John'un Olumu]
  9. JackC

Soğuk bi kış gününde bir adamı bir baltayla öldürdünüz öldüğünü biliyorsunuz fakat hala vurmaya devam edip kafasını koparıyorsunuz. Bu işlemi yaparken baltanız kırılıyor ve tahta kısmını değiştirmeye götürüyorsunuz sonra bir gün baltanızı bir yerde kullanırken kafası kırılıyor ve hırdavatçıdan...
  10. JackC

<-> MinePaxs <-> Sorunlar Düzeltildi, Buglar Kaldırıldı ve Sadece 1 Haftalık Lapis Geldi, Sonra YOK!

Gruptan ayrıldığım için savunma mesajı silinmiştir:Nedeni Tanıdığım ve saygı duyduğum çoğu insan Emirhan[Namepaxs] isimli insanın iyi biri olmadığını gösterdi bana bunların başında Ronin'de geliyor.
  11. JackC

Chrissy Costanza

Chrissy Costanza
  12. JackC

Slenderman...

''Yıkıl karşımda yüzsüz'' der sonrada ölmeyi beklerdim
  13. JackC

Sevdiğiniz Çizgifilmler

South Park-Regular Show
  14. JackC

Minecraft Skin İsteği

takım elbiseli tavuk var domuz var inek var steve var varda var takım elbiseli çok şey var be dostum
  15. JackC

Küp Sanatında İlk Konum Ama Bu Yaptığım İlk Yapı Değil! Cami Yapımım Harika!

Minare dışında kötü değil aslında.Bide girişteki iki tane statü güzel durmuş onu kullanabilirim bazı yapılarımda