IWhyReis kullanıcısının son içeriği

1. IWhyReis

ParsTV İnternational Ts3:parsailesi.bilisimayyildiz.com

ParsTV İnternational Ts3:parsailesi.bilisimayyildiz.com
  2. IWhyReis

baba şirketi abalıoğlu' devr aldım bundan sonra ki hayatımda asla mc işlerine girmeyeceğim

baba şirketi abalıoğlu' devr aldım bundan sonra ki hayatımda asla mc işlerine girmeyeceğim
  3. IWhyReis

•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

Temmuz ayının basında acılacak olan projemiz EU/TR ortak sunucu [sao beta] olarak açılacakdır 6-7 Yıldır server işleriyle uğraştım ama herkesin istediği serveri hiç kimse tutturamadı benim de amacım rekabet yapmak oyuncuların rekabet içinde gece gündür demeden sürekli etkinliklerin oldugu bir...
  4. IWhyReis

ll - OlyNw -ll - Kutu Açılımı - Rütbe ll - 1.8 - ll - Faction Sunucu - ll - mc.OlyNetwork.net - ll-

herzamanki gibi map konusunda başarılısın bu kez sunucu iyi haızrlanmış hayırlı uğurlu olsun
  5. IWhyReis

0 Server Alım Başladı

acemi sunucudan beter :D son derece berbatlar ne build ne pluginleri kendine ait mapları gördüğüm gibi kaçmak istedim resmen rezalet üstüne rezalet :D
  6. IWhyReis

bydemir06 & Geri Dönüş

Geri Döneceğini Biliyorduk !REİS!
  7. IWhyReis

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

Bu arada şu son 1 haftadır sürekli bi problemlerle karşılaşıyoruz kimi zaman sunucular kapalı kimi zaman giriş lobisi kapalı oldugundan giriş yapamıyoruz bugünse bakım bittiği halde halada serwere giremiyoruz bide şu lag sorunu var minigames oyunlarında aşırı lag giriyor o sorunuda hallederseniz...
  8. IWhyReis

OlymposBT ll Yeniden Doğuşa Tanık Olun ll

başarıların devamını dilerim @bydemir06 Dogru yolda oldugun sürece önün açık olur merak etme OlymposBT Ailesine Burdan Teşekürler Çok Yardımları Geçdi...
  9. IWhyReis

OlymposBT ll Yeniden Doğuşa Tanık Olun ll

emeğin parasını almak problemse hiç kimse emek vermesin herkes tembel bi şekilde beklesin öle gelmenden memnun duyarız eğitim derslerimiz var her hafta daha cok şey ogrenırsın garanti veriyorum
  10. IWhyReis

•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

bakıma aldım yeni makina sipariş ettim almanyadan bi kaç gün gecikcek LegoCraft Olympos Networkla birleşmiştir iyi günler dilerim konu güncelleniyor
  11. IWhyReis

[Lego] [NetWork] Faction SkyBlock PvP SG SkyWars Bedwars Süpriz Sandık Kredi

sunucumuz tasınmıstır hub 1 ay içinde olacagız yakında sizlerleyiz
  12. IWhyReis

->Imagines Hub Spawn <- #- OlymposBt -#

herzaman kötü yerlerini bulcam diye uğraşan kişi şahışlar olmak zorunda mı :D
  13. IWhyReis

Çağdaş Değil, Çağ Açıp, Çağ Kapatanlarız !

Çağdaş Değil, Çağ Açıp, Çağ Kapatanlarız !
  14. IWhyReis

ne boş konuşan var yaa insanlar bu kadar nankörleşmiş her en ufak bir emeğe bile saygı duyamıyacak kadar seviyesiz olmuşlar gayet güzel bir yapıt
  15. IWhyReis

çok güzel olmuş herzaman ki gibi