II-YadigaR-II kullanıcısının son içeriği

1. I

Biri Bana Yardım Etsin

Merhaba arkadaşlar ben Bukkit Server açtım ama biri oldumu olmadımı göstermesi lazım lütfen :)
  2. I

Lütfen Bir Moderatör'den Yardım İstiyorum..(Bukkit Server)

bir deniyorum hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok sağolunb urada ki yere girmiştim ve olmuştu diye hatırlıyorum orada betaya girip en üsteki 1.6.2 indirmiştm iniyor deniyeceğimC:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Bukkit Server MC>java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true...
  3. I

Yorum için teşekkür ederim birde bana güncelleme linki verebilirmisiniz report.txt dosyasıda oluşmuyorki
  4. I

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Bukkit Server MC>java -Xmx512M - jar craftbukkit.jar 229 recipes 27 achievements java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi. internal.Kernel32 at...
  5. I

Merhaba Ben Geçenlerde Bukkit Server Açtım Fakat Bilgisayarımda Bir Sorun Çıktı Ve Fortmat Atdım Sonra Tekrar Server Açarken Birkaç YAzı Çıktıktan Sonra Bir Tuşa Bas Geliyor Basınca Kapanıyor Haliyle İşte Sonra Network Driver Felan Java Güncelledim Microsoft Visual C++ İndirdim Olmadı Malesef...
  6. I

bukkit server açamiyorum

Merhaba, eğer teamwiewer ver özelden sana çok iyi yardım ederim hatta şu an bendede sorun var fakat farklı bende danışıp yardım alcam dediğim gibi unutma..