I3eyazCrafter kullanıcısının son içeriği

1. I3eyazCrafter

[Büyük Proje!] Builder alınıyor !

Senin kimseden bir üstünlüğün yok kardeşim. Portlu sunucu açmakla bir yere varamazsın. Adam gibi verilen formu doldur; fazlasına karışma bence ;)
  2. I3eyazCrafter

Builder Aranıyor|Skype:Brknt6767

Builder Form; AD;YAŞ; Kerem;15 Kaç yıldır minecraft oynuyorsun : 3.5-4 Ne gibi yapılar yapabilirsin; Medieval yapıda, spawn gibi yerler, bir sunucu için gerekli tüm warplar. Buildierlik seviyeniz: Orta-Yüksek Skype[Ekleyiniz:Brknt6767] : keremekim
  3. I3eyazCrafter

Buildier Aranıyor | Spawn,Lobi,WARP | Detaylar Konuda

AD;YAŞ; Kerem; 15 Kaç yıldır minecraft oynuyorsun : 3.5-4 Ne gibi yapılar yapabilirsin; Medieval yapılar, çeşitli etkinlik alanları, bir sunucu için gerekli olan her şey. Buildierlik seviyeniz: Orta-Yüksek Skype : keremekim
  4. I3eyazCrafter

[Büyük Proje!] Builder alınıyor !

Adınız nedir ? = Kerem Yaşınız kaç ? = 15 Build seviyeniz ? (düşük,orta,yüksek) = Herkese göre değişir; orta-yüksek diyebiliriz. Daha önce yaptığınız çalışmalar ? = Medieval tarzda yapılar, spawn tarzı yerler, marketler; kısacası bir sunucu için gerekli çoğu şeyi yapabiliyorum. Skype ? =...
  5. I3eyazCrafter

Açılacak Serverimizin Warpları Hergün yenileri eklenmektedir [Professional]

Zırt pırt kullanmayın demiştim yahu !
  6. I3eyazCrafter

(!) ifadesini yanlış yerde kullandığını belirtmek istiyorum.
  7. I3eyazCrafter

Builder Alımı Vardır +12 Özel Makineli Server. (Yapım Aşamasındadır.)

@Benali08 Demek o sendin ha ! O değil de şimdi bu sunucuda builder olmak istesem adam bana 198.168 li bir IP atacak :D 12 Özel makine derken toplama veya marka normal bir bilgisayardan bahsediyor galiba :D 4 GB değil 1 TB olsa neye yarayacak :D
  8. I3eyazCrafter

Edebiyat yapmak istemem ama onu [(!)] bir kere öğrendin diye daha ilk cümlende kullanman gerekmiyor ;). Sen resmen kaşınıyorum diyorsun ! Yorumlara karşı açık değilsen sil bu gönderiyi gitsin !
  9. I3eyazCrafter

˙·٠•* [MineBox Network] *•٠·˙ YETKILI ALIMLARI

Adınız*: Kerem Soyadınız: Ekim Skype Adresiniz*: keremekim (İnek resmi var) Deneyiminiz***:World Edit ve World Guard biliyorum; daha önce birçok sunucuda çalıştım (Örnek olarak ZooCraft) fakat çoğu kapandı. Ücret İstiyormusunuz*:Hayır. Yaşınız**:15 Build Türünüz*: Daha çok medieval yapıyorum...
  10. I3eyazCrafter

★Builder★ ★Admin★ ★Ortak★★Modrator★ Arayan Içeri

Konuya karışmak gibi olmasın; ama Türkçe koşarak yakınlaşır...
  11. I3eyazCrafter

İlk cümleni anlayamadım ama 2. cümlene karşılık "(!) dalga geçme anlamı belirtir." diyorum ve hiç görmemiş gibi yapıyorum :)
  12. I3eyazCrafter

Şu ormanı kim yaptı bilemiyorum ama bir yerden tanıdık geliyor :) Çok büyük bir proje demek sadece çok iyi yapılar veya çok iyi pluginler demek değildir bu arada; çok büyük bir proje demek deneyimli yetkililer ilgili asistan veya rehberler, uluslararasına kadar genişlemiş bir sunucu demektir...
  13. I3eyazCrafter

Biraz fazla abartmışsınız. Bu arada dağ olayı çok gözümüzü alıyor ama komut bloğu ile çok kolay bir şekilde yapılabiliyor, tabi siz nasıl yaptınız bilemiyorum. Neyse fena değil ama her şeye bu kadar önem verip sunucunun hürmetini göremezseniz kötü olur sizler için :/
  14. I3eyazCrafter

Craftex-Mc/Rpg tadında Factions/Irklar/Admin Bossları/Açık Zindan/Geliştirebilir İtemler...

Argo kullanmayacağım ama kullanılacak durumda da değilsin değil yani :D Yaşın kaç bilemiyorum ama sözlerin ( "Eğer bana gıcık olduysanız :33, /isinlan arena yazıp, bossları keserek para kazanabilirsiniz(Bilgiğiniz hiçbir boss'a benzemez xD)" ) bayağı bir uygunsuz. Konunun düzeni -10...
  15. I3eyazCrafter

İstediğiniz Şarkıların Nota Bloğu Versiyonu ?

Elle yapılması imkansız. Benim babam müzik öğretmeni o bile bunun imkansız olduğunu söyledi :D Bence de böyle ama sağolsunlar Note Block Studio yapımcıları gibi insanlar bu konuda biz oyunculara yardımcı olmuşlar :) Bu arada kulak demişsiniz; kulakla alakası yok bence, nota bilgisiyle de alakalı...