HydraPhantomTR kullanıcısının son içeriği

1. HydraPhantomTR

[Istek] Skin Yapabilen Var mı?

Ben diğerini silmeye çalıştım yapamadım :d Biz neyle uğraşıyoz bu neyle uğraşıyor :/
  2. HydraPhantomTR

Modern RPG | YETKILI ALIMLARI! | ASE Game

✡ Başvuru Formu ✡ Ad :Enes Safa Yaş(Önemli değil) : 11 Skype : creeplikegamer RPG Bilgin (ÇOK FAZLA-ÇOK-ORTA-DÜŞÜK-ÇOK DÜŞÜK) : ÇOK
  3. HydraPhantomTR

Ben Skin Yapabilecek Arıyorum. Yarı Siyah Yarı Gri Nostaljik Bir Skin Arıyorum Shaderlı Yani Gölgelendirmeli Skin Olursa Daha Severim Skinini Kullandığım Kişiye Intro Yapılır
  4. HydraPhantomTR

Ben Skin Yapabilecek Arıyorum. Skini Attığım Örnek Gibi Istiyorum
  5. HydraPhantomTR

[Istek] Skin Yaparmısınız...

Ben yarı adam yarı canavar tarzı bir skin arıyorum. Kendiniz yaparsanız iyi olur. Ve bu arada beğendiğim skine bir intro yapılacaktır... Skype:creeplikegamer Skinlerinizi Bekliyorum.... -iEnesRSGerek kalmadı skin buldum. Konuyu kapatabilirsiniz...
  6. HydraPhantomTR

Minecraft Shader Mod | 1.7.5 Dantel Graphics

Yararlı konu :) +rep :ecehver::ecehver::ecehver::ecehver:
  7. HydraPhantomTR

Mod Nedir ? Nasıl Yüklenir ?

Kurduğun dosyaları silerek yardımcı olduysam :)
  8. HydraPhantomTR

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Omertahaoztop14 *Sadece Gerçek Adınız: Enes Omer *Yaşınız: 16 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:3,5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: BFC,BajanCanadian,Lehamam *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet Hexxit *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi...
  9. HydraPhantomTR

Admin Reklamcı Alımı !

Kullanıcı Adı:HydraPhantumTR Komut Bilgileri:Çok çok fazla Pluginlerle Aran:YOK Deneyimlerin:BayaBaya İyiyim Neden Sen ?:Çünkü server için adamış adamım
  10. HydraPhantomTR

Sunucuma Ekip Elemanları Arıyorum.

İsim :Mert Zaman Yaş :18 Kaç yıllık Oyuncusun ? : Skype :yok Lütfen beni yap saygılıyım op bana yeter ya da rehber
  11. HydraPhantomTR

IronCraft.nitrado.net yeni ve süper survival 15 onlinede alimlar basliyacak

Beni op/mod yapabilirmisin. Ya da yardımcı Nickim:HydraPhantumTR
  12. HydraPhantomTR

22 Modlu Minecraft Paketi Sürüm 1.6.4

En Sevdigim modlar var abi saol ++++rep :ekask::ecehver::epantolon: