HyberMC kullanıcısının son içeriği

1. HyberMC

[Aktif 1.7.2 / Whitelist YOK !] [ReelTürk McMMO (Skiller) - Factions - Boss - Lapis - Silahlar(M4A1)

"Amaan kesin meteordur" diye umursamadılar meteordur diyip umursamayan insanlar -,-
  2. HyberMC

GANGSTAR İSTANBUL SON KARAR v.4 // en kapsamlı hikayeli DEV HARİTA Yeni 2014

Eser abi vallaha çok güzel bir seriydi diğer seriler gibi ama en iyisi buydu .d yeni seriyi bekliyorum oda inşallah bu map gibi olur
  3. HyberMC

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

abi map çok iyi helal valla :D
  4. HyberMC

Son Harfle Kelime Yap(Oyun)

krem
  5. HyberMC

Son Harfle Kelime Yap(Oyun)

kan
  6. HyberMC

Nyan Fangirl Minecraft Skin [Kız Skini]

çok çocuksu -,- .d
  7. HyberMC

Haber Minecraft - Oyuncunun El Kitabı

benim hoşuma gider bu tür kitaplar canavarlar felan bilmediğim saçma şeyler filan var A:SD
  8. HyberMC

Haber Minecraft - Oyuncunun El Kitabı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir. AS:D bunu gördüm üzüldüm alıcaktım büyük ihtimal :ASD
  9. HyberMC

ReelTurkMC | Factions - her şey Yenilendi - Bosslar-PvP - Takas - MoblaraBinme | 1.6.4

daha çok factiona benzemiş mmorpg de warp ilk defa duyuyorum şahsen
  10. HyberMC

Luna Freed Queen/Bloody Rondo

beğeni dediğim yani skin sevilirse koyucağım dedim beğeni kasmak amacım değil beğenilmeyen bir skini koymaya gerek yok sanırsam ?
  11. HyberMC

| İstediğiniz Kişinin Skinini Veriyorum. |

gir mc skin world e ordan skinin adını yaz bul skini indir bu kadar basit en sorunsuzu
  12. HyberMC

sıfırdan yapdım pek ayrıntılı yapamadım resmin ayrıntısı çok diye :D neyse birdahakine daha kolayını bulup yapıcağım :Dzaten birdahaki skini erkek yapıcağım pek kız skini seven yok .d
  13. HyberMC

kendim yapmış olduğum Galatasaraylı skin (ilk skinim)

beğenmedim pijama gibi durmuş .d ve iç taraflar boyanmamış
  14. HyberMC

evet arkadaşlar belki burdaki ilk skinim olcaktır normalde 120 kadar skin yapdığım oldu şahsen üşengeç olduğum için konu açmadım bu seferde açayım dedim bu Bloody Rondo yu bilen yokdur heralde bende pek biliyor sayılmam ama bir oyundan aldım bunu onu biliyorum internete yazarsanız Bloody Rondo...
  15. HyberMC

Weaken Kingdom - Roleplay

hanret ile rol yapdığım olmuştu çok adil ve anlayışlı biri kolay kolay sunucuyu kapatmaz eminim