HusjyMUS kullanıcısının son içeriği

1. H

Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

Söyle Söyleyim Biraz Yetenek Bodil40'ın Videolarını İzle Adam Full Parkur Videoları Ve Troll (SkyArmy'den) Onları İzlersen Zaten Anlarsın
  2. H

AtomTR İzninle Haritayı İngilizce Yapıyorum İzin Veriyormusun İnternete Kendi Adıma Koymıcam İngilizlendirip Sana Verem Ne Dersin ?
  3. H

Haritayı Kaç Kez Değistirdim Saniyte Yüzünden :S 1 Hata Yaptım mı Yeniden Haritayı Açıyorum D: OHA ! RESMEN PROFİL FOTOĞRAFIN GİBİSİN D:
  4. H

Evet Ya ;_; Herkezde Ayakkabı Vardı Ben Çıkardım Neden Çıkardım Bilmiyorum AMA HALA 1. GÖRÜNMÜYORUM :sırıtmak:Özür Dilerim Günahını ALDIM Şimdi Gördüm :s
  5. H

ÖDÜLÜMÜ VERİN ULANN !!! :D 1632 SONUNDA NE ZORMUŞ LAN !
  6. H

Doğru...Map Türkçe D:
  7. H

Hadi Bakalım Birisi Seni Geçmesin DİKKAT Et ! :D
  8. H

Bodil40'ı Biliyorsundur Ünlü Minecraft Parkur Oyuncusu Bunu Planet Minecratf'a Koy Map'inde Oynayabilir Çünkü Map İyi Map Uyduruk Değil
  9. H

Map Çok İyi Zaten Böyle Bir Üyeden Böyle Bir Map Beklenir Bence Devam Et.
  10. H

Luigi'nin 30. Yıl Dönümü 30. Yıl Dönümün Kutlu Olsun Luigi !

Luigi'nin 30. Yıl Dönümü 30. Yıl Dönümün Kutlu Olsun Luigi !
  11. H

Oyun Önerisi

Ahahaha Aklım Gitmiş dberkay
  12. H

Oyun Önerisi

Korku ===> Ammesia Platform ===> Mario RPG ===> Suan Sayamam Çok Beğendiğim Var :sırıtmak: Ama 3DS'e Sahib Olduğum İçin Mario And Luigi RPG Serisi Görüntü Kalitesi Tavanda Olan Ve Aksiyon Oyunu ===> Tomb Raider *_* HARİKA BİR OYUN Birde DustBowl07'nin Dediği Gibi Efsane Olan Diablo 2
  13. H

2 Gün Boyunca Dünyanın En Büyük Event'i (Ben Yapmadım Notch Bile Katıldı !)

Dün Ve Bugün Yapılan MonsterCat Tarafından Yapılan Çok Büyük Bir Event Var Ünlü Youtuber Takımı Skydoesminecraft Ve Mojang Yetkililileri Vardı Event Çok Büyüktü Ve Bir Minecraft Launcher'ı İle Giriyorsunuz Oyuna (Premiumlar Girer Sadace) 5 Saat Sonra Bir Konser Baslayacak ...
  14. H

Rütbe Up ! Vol.95646514657489746463 :D

Rütbe Up ! Vol.95646514657489746463 :D
  15. H

Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

Espiri mi Yaptın ? Edit : Ona Bakılırsa Sizin Minik Beyninizin Çalısması Lazım ! Beyin Egzersiz'i Yapmanız Lazım