hsnclldmr kullanıcısının son içeriği

1. H

Kingdom Empire Yetkili Alimi (Builder Rehber Ve Reklamci)

İsminiz:celil Soyadınız: demir Yaşınız:16 Yapıtlarınız Eserleriniz v.b: Minecraft'ınız Orjinelmi:evt Kaç Senedir Minecraft:oynuyorsunuz.betadan beri oynuyorum Pluginler Hakkında Bilginiz Varmı[World Edit,WorldGuard v.b]:wg we bilgim %99 plugin hazırla dersenizde hazırlarım skype:clldmr
  2. H

HUB Sunucu Açılacak Kocaman Bir Ekip Arıyorum !

İsminiz:celil Soyadınız: demir Yaşınız:16 Yapıtlarınız Eserleriniz v.b: Minecraft'ınız Orjinelmi:evt Kaç Senedir Minecraft:oynuyorsunuz.betadan beri oynuyorum Pluginler Hakkında Bilginiz Varmı[World Edit,WorldGuard v.b]:wg we bilgim %99 skype:clldmr
  3. H

Büyük Baba Mimar Ekibi | Alımlar | 10.1.2014

İsminiz:celil Soyadınız: demir Yaşınız:16 Yapıtlarınız Eserleriniz v.b: Minecraft'ınız Orjinelmi:evt Kaç Senedir Minecraft:oynuyorsunuz.betadan beri oynuyorum Pluginler Hakkında Bilginiz Varmı[World Edit,WorldGuard v.b]:wg we bilgim %99 plugin hazırla dersenizde hazırlarım skype:clldmr
  4. H

|||SüperOk||| ---------->>Yetkililerini Topluyor<<-------------

İsminiz:celil Soyadınız: demir Yaşınız:16 Kaç Senedir Minecraft:oynuyorsunuz.betadan beri oynuyorum Pluginler Hakkında Bilginiz Varmı[World Edit,WorldGuard v.b]:wg we bilgim %99 plugin hazırla dersenizde hazırlarım skype:clldmr
  5. H

AyYıldızCraft Alımları Listesi

6. H

SonSavasci★Builder★Alımı★SonSavasci★MimarEkipi

7. H

Builder--Admin--Mod mu arıyorsun o zaman içeri gel...

kendine builder diosun resim atmıyosun
  8. H

Profesyonel Builder'ler İçeri ==) - | -- | -

1: Ad Soyad ::Celil Demir 2: Oyun İsminiz ::NeptusXero 3: Skype Adresiniz ::clldmr 4: Kod Bilginiz :: wg we ile ilgili nerdeyse herşeyi biliyorum 5: Oyun Tecrübeniz Ve Kaç Seneden Beri Oynuyorsunuz ::2 yıldır mc oynuyorum bilmediğim şey kalmadı 6: Yaptığınız En İyi Çalışmalar :: en iyisi...
  9. H

skype atsana

skype atsana
  10. H

2.Serverimiz Olacak Faction Server İçin Alımlar!(1.7.2)

Ad:Celil Yaş:16 MC bilgisi:2 yıldır mc oynuyorum bilmediğim şey yok Ne olmak istiyorsunuz?:Builder Skype:clldmr Ayrıca Yaptıgım Bir spawn
  11. H

Server Yapıyorum Alım Var!!

Ad:Celil Yaş:16 MC bilgisi:2 yıldır mc oynuyorum bilmediğim şey yok Ne olmak istiyorsunuz?:Builder Skype:clldmr Ayrıca Yaptıgım Bir spawn
  12. H

Ad:Celil Yaş:16 MC bilgisi:2 yıldır mc oynuyorum bilmediğim şey yok Serverin ilgi çekici...

Ad:Celil Yaş:16 MC bilgisi:2 yıldır mc oynuyorum bilmediğim şey yok Serverin ilgi çekici kısmı neresidir?:survival olması Ne olmak istiyorsunuz?:Builder Skype:clldmr
  13. H

# Powerless # Faction/PvP # 1.6.2 |Admin,Mod,Builder ve Rehber alımları|

Ad:Celil Yaş:16 MC bilgisi:2 yıldır mc oynuyorum bilmediğim şey yok Serverin ilgi çekici kısmı neresidir?:survival olması Ne olmak istiyorsunuz?:Builder Skype:clldmr Ayrıca Yaptıgım Bir spawn
  14. H

Serverine Builder Arıyosan İçeri

Merhaba Arkadaşlar yaşım 16 2 yıldır mc oynuyorum yani bilmediğim bir şey yok wg we biliorum pluginlerden anlarım skype:clldmr Yaptıgım Bir Spawnın Görüntüsü
  15. H

Serverine Mod Builder Arıyosan

ekledim