hockwage kullanıcısının son içeriği

1. H

Bazı Oyunların Videosunu Çekiyorum

Derken ? Dalga amaçlı mı dedin yoksa ciddi mi :D Battlefield 3 L.E,MW3,Minecraft çünkü bunlar ucuz oyun değilde :D 40,120,50 lira :)
  2. H

Kardeşim ege sağolsun beni uyardı şu an kopya oyunum yok,video çekmeye başladıktan sonra da hiç kopya oyun almadım.Çektiğim oyunların hepsi orjinal.Az önce mw3ü aldım şimdi onu çekeceğim :)
  3. H

Oyun bir çekilişte çıktı bana :D yakında gelir videosu :D
  4. H

LEGO LOTR ve Borderlands 2 hariç hepsi orjinal.Zaten bu ikisinin çekimlerine ara verdim orjinallerini satın alana kadar.Büyük ihtimal yakın zamanda devam etmez onlar yani yaza anca.Çünkü şu an hedefim crysis 3ü almak :) ha oraya eklemediğim ve çektiğim orjinal oyunlarda var : Half Life 2 ...
  5. H

Bundan sonra sürekli forumlarda flood şeklinde paylaşımlar yapmayacağım.Güncel olmak isteyen varsa kanala abone olabilir (ki öneririm).Gelecek oyunları söyleyeyim belki hoşunuza giden olur. HALF LIFE 2 (Episode One-Two) - METRO 2033 - BF3 (SP-MP-COOP) - LoL - F.E.A.R (ilk oyunu) - Quantum...
  6. H

Minecraft - Technic Survival (#1)

Bundan sonra sürekli forumlarda flood şeklinde paylaşımlar yapmayacağım.Güncel olmak isteyen varsa kanala abone olabilir (ki öneririm).Gelecek oyunları söyleyeyim belki hoşunuza giden olur. HALF LIFE 2 (Episode One-Two) - METRO 2033 - BF3 (SP-MP-COOP) - LoL - F.E.A.R (ilk oyunu) - Quantum...
  7. H

Battlefield 3 - İlk Bakış [#1] eklendi
  8. H

Yaş 17 kendi yaşlarımda arıyorum :)
  9. H

Minecraft-Technic Survival (#6) eklendi
  10. H

Minecraft-Technic Survival (#6) eklendi
  11. H

Battlefield 3 MP - Gerzek Oyuncu [#1] EKLENDİ
  12. H

Windows 8 - İnceleme ve Windows 8'de Minecraft Oynamak eklendi
  13. H

Buyur ?

Buyur ?
  14. H

lan sanane ağzımı bozdurma şimdi benim istersem çakma oynarım istersem orjinal sevdiğim oyuna 500 lirada olsa parasını veririm o senin tercihin 38 oyun aldıysan ne yapalım yani benimde ps3e var 14 tane oyunum 4ünü yeni aldım bilgisayara rahat 10 orjinal oyunum var sana noluyo istediğimi yaparım yani
  15. H

Hangi oyunların orjinal diye sorarsan da pc için : FEAR,FARCRY 1-2,BATTLEFIELD 2142-BATTLEFIELD 3-MINECRAFT-TERRARIA-LEFT 4 DEAD PS3 için hepsi orjinal zaten bi 15 tane falan oyun var