HGSquire kullanıcısının son içeriği

1. HGSquire

Şu an en çok oynanan sunucu tipi ve oynarsanız hangi sunucu tipini oynarsınız?

Cevap için teşekkürler, ancak Konsept Survival derken kastını tam olarak anlayamadım örnek verebilir misin?
  2. HGSquire

Şu an en çok oynanan sunucu tipi ve oynarsanız hangi sunucu tipini oynarsınız?

Merhabalar, yaklaşık 6-7 yıldır bu forumdayım ve server kurmak hakkında birçok bilgiye sahibim, ancak uzun süredir takip etmediğim için hangi sunucuların rövanşta olduğunu bilemiyorum. Bu uzaktan eğitim sürecinde evimde boş boş oturmaktansa tekrardan uğraşayım dedim. Şimdi sizlere bir kaç sorum...
  3. HGSquire

Stoneblock Server Crash Hatası [YARDIM]

Stoneblock server dosyalarını direk sitesinden indiriyorum LaunchServer.bat dosyasını açıyorum bir şeyleri yüklüyor ancak sonrasında crash veriyor. Buyrun report dosyası da burada pek anlamadığımdan ötürü bir şey yapamadım açıkcası.
  4. HGSquire

➤ BlackNetwork │ Faction ➠ Mineblack.nitrado.net

Bu serveri ilk defa Mineblack adıyla biz açmıştık, üstünden 2 sene geçti, konu tasarımından server mapine özelliklerine kadar en az 4-5 server sürekli copy paste yaparak server açtı. Hayır herşeyi geçtim, benim o kadar emek verdiğim bir konu tasarımını copy paste yaparak burada kullanman harbi...
  5. HGSquire

Minecraft Sunucu İçin Grafik Tasarımcısı Aranıyor.

Profesyonel olarak ücretli tasarım yapıyorum, logodan konu tasarımına vs. iletişime geçebilirsin.
  6. HGSquire

- FrozenNW Hub Oluyor - | Açılış Tarihi 27.01.2018 | - IP:PlayFrozenNW.com -

Dediklerimi malasef geri alıyorum server lagdan geçilmiyor bir lapisi belki 10 kere kırdım, oynanmayacak derecede lag var.
  7. HGSquire

- FrozenNW Hub Oluyor - | Açılış Tarihi 27.01.2018 | - IP:PlayFrozenNW.com -

Küçük bir göz attım sunucuya hoşuma gitti aslında. Yani build konusunda gayet başarılısınız zaten özellikle dinar sistem çok hoşuma gitti sadece online kalarak VIP alabilmek iyi bir şey. Chestcommands en ufak özelliğine kadar kullanılarak çok güzel sistemler çıkarılmış, özellikle market hoşuma...
  8. HGSquire

Otomatik event skripti (ilk skriptim)

ezgif.com max 30mb destekliyor diye biliyorum videoyu düşük çözünürlükte çekmezsen 30mbi çok rahat geçer. TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. HGSquire

Otomatik event skripti (ilk skriptim)

Normal videoya alıp video dosyasını bazı programlarla .gif yapabilirsin(Premiere kullanıyorum). TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. HGSquire

Bir sunucuda neler olmasını istersin?

Olabilir peki nasıl kullanabiliriz bir fikrin var mı? Faction da bir mob boss olabilir, onun dışında da pek bir şey gelmiyor aklıma açıkçası. TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. HGSquire

Sayılır sayılır... TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. HGSquire

Server 1.12 ve Faction olarak hazırlanmaya başlandı gelişmeleri konu üzerinden kısa kısa notlarla paylaşacağım. TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. HGSquire

Server hazırlamaya başladığımda ulaşırım sana o zaman. TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. HGSquire

Çok teşekkür ederim. Build konusunda yardım alacağım gibi görünüyor pek iyi değilim de TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. HGSquire

1.12 dışında açmayı düşünmüyorum 1.12 laglı sözünü de ilk defa senden duyuyorum. Ancak yine de teşekkür ederim yorumun için TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi