HERROBEMRE kullanıcısının son içeriği

1. HERROBEMRE

MinePenzy Yetkili Alım Başvuruları

kardeş gerçekten güzel bir builderim istersen ss de atarım ama yaşım tutmuyor -_- 15 yaşındayım <_< ilgilenirsen anlaşabiliriz.
  2. HERROBEMRE

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Yeni trojenlerinle halay çekersin artık yorumu kaldırmazsan attırıyorum trojenleri belki ağlarsın ozman bi de skype ver kaç yaşındayım gör ama yemez...... Senin yüzünden susturulmak istemiyorum o yuzden face de ver ordan söliyim ne söliceksem
  3. HERROBEMRE

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Abe kardeşim ben Emoreiss hatırladın mı :ÇD
  4. HERROBEMRE

Abi ödüm bi tarafıma girdi sunucu ne zaman açılcak buglar çözülüyor mu bari
  5. HERROBEMRE

Gençler bence açılıcak şu an nitradoya yüklüyor Ege abi bizi yiyyo koçum ben de testerdim telefon felan vardı arabalar vardı kullanılan yeme bizi
  6. HERROBEMRE

ne dedin sen sunucu açılmıyacak mı ulan ağlıycam Ege abi doğrumu bunlar
  7. HERROBEMRE

Tecrübeli Pluginler ve Builder konuya

Builerlik Adınız:Emre Wg/We Bilginiz (%):%99 Buildlerinizden SS:skypeden yollarım Günlük online süreniz:6-7 saat Skype adresiniz:wizardevil11
  8. HERROBEMRE

RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

Berk abi herkesin yakındığı tek şey var o da mapın boş olması o kadar dev bir harita olup içi bombos olacağına büyük bi sehir olsun , burası bi ada olsun etrafı sularla kaplı sonra bi de küçük ada olsun orda edit elmas madeni olsun küçük küçük öyle adalar olsun mesela birinde kömür adası fln...
  9. HERROBEMRE

Açılsın artık efsane sunucu ! beklemekten ağaç olduk ! acılcak gibi durmuyor :( ,,,,
  10. HERROBEMRE

came on ! :D

came on ! :D
  11. HERROBEMRE

Mimar Ve Pluginer Alınacaktır ( Server Sıfırlandır) Yeni Ekip Kurulacaktır

Başvuru Formu: Ad Soyad:Emre Sevim Skype:Emoreiss: BY: Pochyly Tecbrübeniz: var baya serverde çalıtım Oyun İçi bilgileriniz: Yaptınız 3 Çalışma:yanımda ss yok ama gözünüzün önünde yapabilirim Yaşınız:14 maalesef -_-
  12. HERROBEMRE

İstek [Mimar]

sunucu ne tür ?