HasONLINE kullanıcısının son içeriği

1. HasONLINE

NonCraft - 1.7.X - (Emek Harita/Plugin) - play.NonCraft.com - SAAT 20:00'da 3 TANE VIP ÇEKİLİŞİ!

15 Kişide kocaman maden eventi olucaktır!Saat 20:00'da 3 tane VİP ÇEKİLİŞİ OLUCAKTIR2 Demir 1 Altın VIP Çekilişi olucaktır.Güncel
  2. HasONLINE

NonCraft - 1.7.X - (Emek Harita/Plugin) - play.NonCraft.com - SAAT 20:00'da 3 TANE VIP ÇEKİLİŞİ!

NonCraft açılmıştır.HasCraft --- > NonCraft olmuştur!GüncelGüncel
  3. HasONLINE

Oyunla bu sıralar ilgilenemiyoruz yakında herşeyi otomatikleştiricez.
  4. HasONLINE

Server ram ve kapasite arttırıldı. Serverde sanırsam chunkfixler oluşmaya başladı zamanla giderilicektir.
  5. HasONLINE

Şunu söylemek isterim server kurma bilginize dil uzatmadım orada. Orada söylemek istediğim server berbat tarzında yorumlarınız Mimarimiz hazır kullanmadığımız için mi kötü ? Yazdıklarınızın arasından birkaç tane seçme yaptım. Eğer bana ulaşabilirseniz bir teklifim olucaktır. Skype; TaylanEfendi...
  6. HasONLINE

Arsalarda uçma eklenmiştir. Uzun lafın kısası hiçbirşeyden anladığın yok serverleri bak sana öğretiyim server değerlendirmek istiyosan İlk olarak ekonomi durumuna göz atıcaksın *Diğer serverler gibi Tabelalarda sadece alış fiyatını göremiceksin Alış ve Satış mevcut Kızıltaş'ta bile. İkinci...
  7. HasONLINE

Nitrado yüzünden çökme yaşandı topluca.
  8. HasONLINE

VIP'lere özel efektler eklenmiştir. /EfektKonu düzenlenmiştir.. @Efekt Penceresi eklenmiştir @Warp Penceresi yenilenmiştir.@Maden Eventi artık otomatik olarak belirli saatlerde oluyor (Hergün)Otomatik event plugininde bir sorunla karşılaştık çözülene kadar kaldırılmıştır.Rehber alımları bu akşam...
  9. HasONLINE

wS-GaminG Yeni Sunucu Ve Yeni Eglence Sizlerle IP Konuda ---->

Harita çalıntıdır. Bu harita @efendi Ailesi tarafından yapılmıştır. Gerçek serveri; HasCraft
  10. HasONLINE

Sorunu ne bu arkadaşın ?Event başlamak üzere
  11. HasONLINE

Skype konuşmaları ahmet ile benim aramda buna karışmak sana düşmez.
  12. HasONLINE

Gerekli açıklamadan sonra rapor edildi yazmak demek yasak. Dava et beni Benim konumda beni saf dışı bırakmaya çalışmak skypede konuşalım mı ? 3 Aydır sorunsuz devam ediyoruz. Server açıpta vip paralarıyla kaçan birisi bunu demesin.
  13. HasONLINE

Teker teker cevap veriyorum. Vip'i alınan oyuncuların gereksiz yere alınmamıştır. Oyunda takip sonucu Hile kullandığı tespit edilmiştir. Vip kurallarında Hile kullanmanın yasak olduğu yazılmıştır. Lise 1 fotoğrafımı koymuşsun. Ama benim saklıcak birşeyim yok Uzun süredir kullanmadığım facebook...
  14. HasONLINE

Gönderilen gif'in sahibi kimse ban yicektir.