Hasan Karaca kullanıcısının son içeriği

1. H

Çocuk Skripti Artik Çocugunuz Olacak :)

alinti yazip link koycaktim aradim bu forumda sandim koyamadim kardeş + /cocuksil vs cok sacma komutlardi düzenledim
  2. H

kardeşim :D zaten alinti ben sadece türkçeleştiriyorum düzeltiyorum böyle daha iyi oldu komutlar düzenli vs
  3. H

Evet Çocuk Skripti Perm Yoktur Viplara Özel bir şey Yapmayiniz herkes Kullansin!!!! Komutlar; //Evlatedin isim Cocuga Bakmaniz Lazim :) //Evlatliktanreddet isim Cocugu Evlatliktan Reddedersiniz //Evlatcagir Evladiniz Ayaginiza Gelir :) //Evlatyardim Komutlari Gösterir :) Çocugunuz Büyüyünce Sizden...
  4. H

Platin Craft Buglar Fixlendi Hepinizi Bekliyoruz 20 Kiside Süperrrr Event!!

İçerik kaldırıldı. Canyo
  5. H

Platin Craft Buglar Fixlendi Hepinizi Bekliyoruz 20 Kiside Süperrrr Event!!

20 Kişide Süper Event !!!! Telafi Eventi PLATINCRAFTMC.NITRADO.NET Serverimizdeki Hiç Görülmemiş Özel Itemler [Eve Dönüş Parşomeni] [Yıldırım Kılıcı] [Gezgin Çizmeleri] Serverimizde 5 Çeşit Asa Mevcuttur[Deprem Asası] [Alev Asası] [Buz Asası] [Isınlanma Asası] [Uçuş Asası] Tecrübeli...
  6. H

Platin Craft /Asalar /Özel İtemler /Minigames Gelin Reyizler

İçerik kaldırıldı. Canyo
  7. H

QuestTurk Faction2 1.7.2 %100 Turkce # Lapis/NoElma/FullPvP/NPCAsker/YeniKlan/Gorev/Zindan/NPCTuccar

Helal Be Admin Süper Yapmişiniz Rehber Alimi Varsa Olurum
  8. H

deathnoticeCraft / 1.7.2 / FACTION / PVP / LAPIS / ARSALARDA FLY / BOSS / deathnoticegaming.com

Merhaba Arkadaşlar Sizlere minecraft sunucumuzu tanıtacağım. Sunucumuzun Sistem Özellikleri Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz (8 Cores) 8GB DDR3 ECC UDIMM Memory 2 x 500GB SATA2 7.2K 3.5” HDD Ent. Hergün Muhteşem Eventler! Lapis Mevcuttur. Web Sitemiz: http://www.deathnoticegaming.com...
  9. H

Redstone Craft 1.7.4/1.7.5 Survival Server Sen Yokken Eksigiz

emek demek sen ne bilmion galbia :D emek demek survival demek :DASD
  10. H

kardeşim spawn alintiysa nolcak adamlarmi ölcek arsa yok kardeşim fotolar karişti k.b
  11. H

RedStoneCraft 1.7.4|1.7.5 Survival Server ! Sadece Bir Orman, ve Siz !!! Market Yok, Hammadde Yok, Lapis Yok, Factions Yok, CLASSIC MINECRAFT Tarzı Bir Survival Server. Özellikler: Kapasite: 20 Kişi Ram: 3.926 MB 7/24 ?: Hayır Anti ***** ?: Evet VIP: Evet Premium Server ?: Hayır Emek ?: %95...
  12. H

Redstone Server 1.7.2/1.7.5

claim atmak icin admine sölemeniz gerekiyor wg atiyor admin